Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,85 / Satış: 8,89
€ EURO → Alış: 10,34 / Satış: 10,38

Hatay’da en güzel balkon

Hatay’da en güzel balkon
  • 02.08.2017
  • 2.539 kez okundu

Ayşegül Kuş’un…

90 Balkon yarıştı, 1.’liği Ayşegül Kuş alırken, ilk 6’ya sırasıyla; Ayşegül Kuş, Ali Mansuroğlu, Ahmet Karasüleymanoğlu, Yusuf Aslan, Mustafa Enis Çiper ile Tülay Genç girdi. İlk 3’e Altın, sonraki 3’e Kahve Fincanı hediye edildi.
Hatay Büyükşehir Belediyesi’nce bu yıl ilk kez gerçekleştirilen “En Güzel Balkon” yarışması sonuçları açıklandı. Hatay’da 90 balkonun yarıştığı etkinlikte, Ayşegül Kuş adlı kadının balkonu en güzel balkon seçildi. HBB bünyesindeki Kent Konseyi’nin yeşil dokuyu çoğaltmak, çevre bilincini ve sevgisini arttırmak, görsel kalitesi yüksek kentsel mekanlar oluşturmak, çevreyi güzelleştirmek, halkın çevre düzenlemesi ve kent peyzajına ilgisini teşvik ekmek amacıyla düzenlediği yarışmada, kent genelinde yaklaşık 90 balkon ve teras fotoğrafı yarıştı. “En Güzel Balkon” Yarışması’nda dereceye giren balkon sahipleri sırasıyla şöyle:
1-Ayşegül Kuş,
2-Ali Mansuroğlu,
3-Ahmet Karasüleymanoğlu,
4-Yusuf Aslan,
5-Mustafa Enis Çiper
6- Tülay Genç
Dereceye giren ilk üç yarışmacıya Altın, sonraki 3 yarışmacıya da Kahve Fincanı hediye edildi. Hatay Kent Konseyi Başkanı Dr. Nevide Kimyon, ilk defa düzenledikleri bu yarışmayı önümüzdeki yıllarda daha geniş kitlelere ulaştırmak istedikleri mesajını verdi. -Selvi Günay-

 

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ