Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,91 / Satış: 5,94
€ EURO → Alış: 6,56 / Satış: 6,59

Hatay’dan Fatma Önal…

Hatay’dan Fatma Önal…
  • 03.10.2019
  • 1.742 kez okundu

Ernst&Young, Girişimci Kadın Liderler Sınıfı’na 10 kadın seçti, biri hemşerimiz

Dünyanın lider danışmanlık ve denetim şirketi Ernst&Young’ın küresel çapta düzenlediği ve bu yıl 12.yılını kutlayan Girişimci Kadın Liderler Sınıfı programına seçtiği 10 kadın girişimci arasında, Hataylı hemşerimiz Fatma Önal Önlen de bulunuyor.
En girişimci 10 kadını belirleyen Ernst&Young “Building a Better Working World” kuruluşunun hedefi, daha iyi çalışan bir dünya inşa etmek. Her başarının bir hikayesi vardır. Türkiye’nin en güney şehri Hatay’dan “Ben de varım” diyerek girişimcilik örneği sergileyen, sektörde fark yaratan tasarımları, anahtar teslim ofis, kolej, hastane otel ve ev projeleriyle müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, ilinde mobilya sektörünün tek kadın girişimcisi Fatma Önal Önlen, Ernst&Young Türkiye Girişimci Kadın Liderler Programı’nın 2019 sınıfında yer alacak, 10 kadın girişimci arasına girmeye hak kazandı.
Liderler Sınıfı’nı seçmek üzere, programın bu seneki jüri üyeleri; KAGİDER Başkanı Emine Erdem, Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Konukoğlu, Bozlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Bozluolçay ve birbirinden değerli isimler bir araya geldi Her şehirden çok sayıda katılımcının olduğu mülakat seçmelerinde global dünyada gelecek vadeden kadın liderlerin seçildiği programın ilk toplantısı 9-10 Ekim tarihinde düzenlenecek olup, seçilen kadın girişimcilerin uluslararası rekabet gücünü ve motivasyonunu artıracağı, yıl boyunca sürecek yurtiçi ve yurtdışı programlar düzenleneceği duyuruldu.
MyOffice Mobilya Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı olan Fatma Önal Önlen, çok genç yaşına rağmen iş hayatına atılmış olup, kısa sürede marka olmayı başarmış bir hemşerimiz.
Fatma Önal Önlen’in iş geçmişinden kısa bir özet şöyle:
“Kendi işletmesini kurabilme adına, imkanları fazlasıyla zorlayıp, evini ve arabasını satarak işletmesini kurmuş olması, ayrıca göstermiş olduğu cesaret ve örnek davranışla, Medeniyetler Şehri Hatay kadınının istikrarı ve kararlılığını en iyi şekilde temsil etmiştir. Yurtiçi ve yurtdışı satış, tasarım ve mimari hizmet veren Önlen’in, Ernst&Young’ın seçmelerinden sonra iş hayatında yeni bir ivme kazanacağına inanılıyor.
-Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ