Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,12 / Satış: 8,15
€ EURO → Alış: 9,59 / Satış: 9,63

Hatayspor’a 60 Dönümlük Alanda Sosyal Tesis…

Hatayspor’a 60 Dönümlük Alanda Sosyal Tesis…
  • 10.08.2020
  • 379 kez okundu

Hatay Büyükşehir Belediyesi katkılarıyla

Proje ile ilgili Vali Doğan’a bilgi verildi

Hatay Büyükşehir Belediyesi, Hatayspor Kulübü’ne kalıcı bir sosyal tesis kazandırmak üzere büyük bir projeyi hayata geçirmek istiyor. Edinilen bilgiye göre, Hatay Büyükşehir Belediyesi, Hatayspor Kulübü’ne, Antakya’ya bağlı Gülderen Mahallesi’nde 60 dönümlük bir alan ayırdı ve üzerinde proje belirleyip uygulatmak üzere yola çıktı.
Bu arada proje tanıtımı ile ilgili olarak, geçtiğimiz hafta sonunda; Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Hatayspor Kulübü Başkanı Nihat Tazearslan ile Kulüp yöneticileri, Vali Rahmi Doğan’a ziyarette bulundu.
Hatayspor Kulübü’nden ziyaretle ilgili şu bilgiye yer verildi:
“Yeni tesisimizle ilgili, Sayın Valimiz Rahmi Doğan’ı makamında ziyaret ederek bilgi verdik. Onursal Başkanımız Doçent Doktor Lütfü Savaş, Kulüp Başkanımız Nihat Tazearslan, İkinci Başkanımız Aydın Toksöz, Futbol Şube Sorumlumuz Ender Yardımcı ile birlikte, Sayın Valimize, yeni tesislerimizle ilgili görsel sunum yaptık. Ayrıca yeni statla ilgili son durumu görüştük. Sayın Valimize, Hatayspor’a gösterdiği ilgi ve destekten dolayı teşekkür ederiz.
Yeni tesislerimiz ile ilgili, önümüzdeki günlerde tüm Milletvekillerimizi de bilgilendirmek üzere toplanacağız.” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ