Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,85 / Satış: 6,88
€ EURO → Alış: 7,78 / Satış: 7,81

HATSU’dan, bilinçlendirme çalışması

HATSU’dan, bilinçlendirme çalışması
  • 10.06.2019
  • 716 kez okundu

Personele iş sağlığı ve güvenliği eğitimi …

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (HATSU), kurum içi eğitimler kapsamında, personellerine yönelik iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri verdi.
Hatay genelinde yapılacak çalışmaları 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında planlamayı ve uygulamayı esas aldığı belirtilen HATSU, farklı birimlerde görev yapan personelleri her anlamda geliştirme adına verilen eğitim, Hatay Büyükşehir Belediyesi Spor Kompleksi’nde hayata geçirildi.
Görsel materyal ve sunumlar ile fiziksel, mekanik, elektrik, kimyasal, ergonomik, biyolojik, yangın ve kötü alışkanlıklara bağlı olarak oluşabilecek tehlikelerin ve bu süreçte nasıl bir yol izleneceğinin ele alındığı toplantıda iş güvenliği, hijyen ve sağlık konusunun hayatımızdaki önemine de dikkat çekildi.
İskenderun’da başlatılan eğitimlerin bütün Hatay bölgesindeki personellere verileceğini belirten Genel Müdürlük, çalışma ortamlarının sağlıklı ve güvenli olması yönünde denetimlerin de sürdüğünü dile getirdi. Mehmet ÖZGÜN

Etiketler: / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ