Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

HBB Duyurusu: Sahtecilere İtibar Etmeyin

HBB Duyurusu: Sahtecilere İtibar Etmeyin
  • 05.10.2020
  • 180 kez okundu

Duyuruda Başkan Savaş’ın adını kullanarak sahtecilik yapanların varlığından söz edildi, vatandaş uyarıldı

Hatay Büyükşehir Belediyesi yayımladığı duyuruda, HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın adını kullanarak sahtecilik yapanların, vatandaşı suistimal edenlerin varlığından söz etti, bu konuda dikkat edilmesi, sahtecilere itibar edilmemesi uyarısında bulundu.
Yayımlanan duyuruda şunlara yer verildi: “Son günlerde bazı ilçelerdeki arazilerin imara açılması veya imar planı tadilatlarının çözümlenmesi hususunda kötü niyetli kişi ya da kişilerin iş çözme, bağış toplama ve arazilerin değer artışıma karşılık aracılık yapma konularında Başkanımız Lütfü Savaş’ın adını kullanarak vatandaşlarımızın suiistimal edildiği ile ilgili duyumlar aldık.
Yukarıda belirtilen konularla ilgili Belediyemizle vatandaşlar arasında aracılık yaptığını belirten kişi, firma veya kuruluşlarla Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin hiçbir ilgisi bulunmamaktadır. Vatandaşlarımızın bu kötü niyetli kişi yada kişilere itibar etmemesini belirtir, Belediyemizin resmi organlarının dışında yer alan hiçbir açıklama veya beyanı dikkate almaması ve bütün taleplerini ilgili daire başkanlıklarına resmi olarak yapması gerektiğini tüm kamuoyuna saygıyla sunarız.”
Mehmet ÖZGÜN

Etiketler: / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ