Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,87 / Satış: 7,90
€ EURO → Alış: 9,28 / Satış: 9,32

HBB Kurslarında

HBB Kurslarında
  • 20.08.2018
  • 1.263 kez okundu

Başarılı LGS’lilere Ödül

HBB Destek Eğitim Merkezi’nde eğitim görerek LGS (Liseye Giriş Sınavı)’nda dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi. Lise ve üniversiteye giriş sınavlarına hazırlanan öğrencilerin daha iyi bir eğitim almaları amacıyla ücretsiz kurs veren HBB Destek Eğitim Merkezi’nde eğitim gören öğrenciler önemli başarılar elde ettiler.
HBB Genel Sekreteri Prof. Dr. Mehmet Maden, öğrencileri kutladığı törende şunları söyledi:
“Hatay Büyükşehir Belediyesi olarak halkımıza eğitim, kültür, sanat ve sportif faaliyetlerden faydalanma imkânı sağlıyoruz. Burada eğitim alanında özellikle 6 ve 12’nci sınıflar arasındaki çocuklarımızı güzel ve nitelikli okullar kazandıklarından dolayı kutluyorum. Bizleri de oldukça gururlandırdılar. Buradaki çocuklarımız bugün çocuk olabilirler ama yarın geleceğimizi temsil edecekler. Geleceklerine daha güzel bir şekilde bakabilmeleri için bizlere ve ailelerine çok önemli görevler düşüyor. Hatay Büyükşehir Belediyesi olarak çocuklarımızın eğitimlerine katkı sağlamaya devam edeceğiz. Herkesin bayramını kutluyor ve çocuklarımızın başarılarını tebrik ediyorum.”
Genel sekreter Mehmet Maden konuşmasından sonra Nitelikli okullar kazanan ve dereceye giren öğrencilere, hediyelerini takdim etti. -Selvi Günay-

 

Etiketler: / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ