Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,02 / Satış: 8,06
€ EURO → Alış: 9,49 / Satış: 9,52

HBB personellerine iş sağlığı ve güvenliği eğitimi

HBB personellerine iş sağlığı ve güvenliği eğitimi
  • 29.06.2018
  • 1.238 kez okundu

Güvenli ortamda daha verimli çalışma

HBB İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı, Çukurova Belediyeler Birliği iş birliği ile ‘İş Sağlığı ve Güvenliği’ konulu eğitim düzenledi. İSG Uzmanı Eshap Özden Topçil tarafından verilen eğitim, HBB Meclis Salonu’nda gerçekleşti.
HBB bünyesinde çalışan personellere iş güvenliği bilincini oluşturmak, yasal hak ve sorumluluklar konusunda bilgiler veren Topçil, personellerin güvenli bir çalışma ortamlarında daha verimli çalışabileceklerini belirtti. Yaşanılan iş kazalarını azaltmak ve karşılaşılan risklere karşı alınması gereken tedbirlere de değinen Topçil, düzenlenen seminer ve eğitimler ile iş güvenliği konusunda personellerin daha bilinçli bir şekilde çalışmalarına devam edeceklerini vurguladı.
HBB Eğitim Şube Müdürü Ömer Hamali, “Hatay Büyükşehir Belediyesi personellerinin eğitimli ve güvenli bir ortamda çalışmalarını sağlamak için bu eğitim oldukça önemlidir. Verilen eğitimler ile çalışanların can güvenliği sağlanmak, personellerin yaşam standartlarını yükseltmek ve burada öğrendiklerini normal hayatlarına da uygulamalarını sağlamaktır” dedi.
Mehmet ÖZGÜN

Etiketler: / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ