Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,38 / Satış: 7,41
€ EURO → Alış: 8,96 / Satış: 8,99

HBB’den öğrencilere sportif destek …

HBB’den öğrencilere sportif destek …
  • 27.04.2019
  • 693 kez okundu

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) gençlerin ve öğrencilerin fiziksel, ruhsal ve zihinsel gelişimlerine destek olmak için çaba harcamaya devam ediyor.
Genç beden ve zihinlerin bilimle, sanatla ve sporla iç içe olması için gereken tüm özeni gösterdiği belirtilen Büyükşehir Belediyesi personellerinin son durağı Antakya Cemalettin Tınaztepe İlkokulu oldu.
Dün minik öğrencilerle birlikte sabah sporu yaparak onların gün içinde zinde kalmasını amaçladıklarını ifade eden HBB spor eğitmeni Mehtap Güzelyurt, “Öğrencilerimizin, gençlerimizin sporla iç içe olmasını istiyoruz. Zihinsel ve bedensel gelişimlerini spor ile desteklemek istiyoruz. Başkanımız Lütfü Savaş’ın da bu konudaki hassasiyeti herkesin malumu. Bugün burada çok güzel zaman geçirdik. Okul idarecilerine ve öğretmenlerine teşekkür ederim” dedi.
Spor yaparak keyifli vakit geçirdiklerini ifade den öğrencilerin mutluluğu görülmeye değerdi. Çok eğlendiklerini ve mutlu olduklarını da söyleyen öğrencilerin sabah sporu ders zilinin çalmasıyla son buldu. Mehmet ÖZGÜN

Etiketler: / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ