Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,38 / Satış: 7,41
€ EURO → Alış: 8,96 / Satış: 8,99

Hedef 2023 diyoruz…

Hedef 2023 diyoruz…
  • 09.09.2019
  • 460 kez okundu

Hedef 2071 diyoruz…

AK Parti Hatay İl Başkanı Mehmet Yeloğlu, Antakya Belediyesi eğitim biriminin düzenlediği “Seviye Belirleme Sınavı” öncesinde öğrencilerle bir araya geldi, mesajı ise AK Parti Hatay Milletvekili Sabahat Özgürsoy Çelik verdi.

Antakya Belediyesi eğitim biriminin düzenlediği “Seviye Belirleme Sınavı”na katılan öğrencilerin önceki gün sürpriz bir misafiri vardı. AK Parti Hatay İl Başkanı Mehmet Yeloğlu, sınav öncesinde bir araya geldiği öğrencilere başarı dilerken, eğitimin ‘olmazsa olmaz’ başlıklardan biri olduğunu söyledi. Başkan Yeloğlu’na, ziyaretinde; AK Parti Hatay Milletvekili Sabahat Özgürsoy Çelik, Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, AK Parti Antakya İlçe Başkanı İzzettin Yılmaz ve AK Parti Antakya İlçe Başkanı Sabriye Güçlü de eşlik etti.
“Böyle bir proje başlattığı için Antakya Belediye Başkanımız İzzettin Yılmaz’a çok teşekkür ediyorum” diyen AK Parti Hatay İl Başkanı Mehmet Yeloğlu, “Gençler, bizim geleceğimizdir. Onlara her alanda sahip çıkmak hepimizin görevidir ve hepimizin ödevidir. Değerli hocalarımıza da, bu organizasyonda emeği geçen arkadaşlara da teşekkür ediyorum. Siz değerli öğrencilerimiz de başarılar diliyorum. Allah emeklerinizi boşa gidermesin” şeklinde konuştu.
Okul bahçesinde öğrencilere hitap eden AK Parti Hatay Milletvekili Sabahat Özgürsoy Çelik ise şunları söyledi:
“Eğitim bizim için çok önemli. Hedef 2023 diyoruz, hedef 2071 diyoruz. Bunun da üstesinden gelebilmek, layıkıyla başarabilmek için siz gençlerin eğitimde gerçekten önemli bir yol kat etmeniz lazım. Bunların hepsini, sizlerin başarılı olmasıyla, Türkiye’nin güçlü olmasıyla başarabiliriz.”
Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz da yaptığı kısa konuşmasında, “Bundan sonra her zaman yanınızda olacağız. Gelecekte Türkiye’ de sizlerin ve sizlerin omuzlarında büyüyecektir” İfadelerini kullandı. -Mehmet Durmaz-

Etiketler: / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ