Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,38 / Satış: 7,41
€ EURO → Alış: 8,96 / Satış: 8,99

Hedefime Ulaştım, Ülkemi En İyi Şekilde Temsil Edeceğim…

Hedefime Ulaştım, Ülkemi En İyi Şekilde Temsil Edeceğim…
  • 28.05.2020
  • 553 kez okundu

Hatay Bahçeşehir Fen Lisesi öğrencisi Lara, ABD’nin seçkin özel liselerinden Vistamar School’da %100 burslu okumaya hak kazandı.

Hatay Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi öğrencisi Lara Özenser Mursal, Amerika’nın en seçkin özel liselerinden Vistamar School’da %100 burslu okumaya hak kazandı. Mursal’ı ilk olarak kutlayan Okul Yönetimi, “11. Sınıf öğrencimiz Lara Özenser Mursal, Amerika’nın en seçkin özel liselerinden Vistamar School’da %100 burslu okumaya, ülkemizi bir kültür ataşesi olarak temsil etmeye hak kazanmıştır. Lara’yı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz” açıklaması yaptı.
Lara Özenser Mursal’ın annesi Banu Mursal ise, “Anne ve babası olarak, kızımızın her zaman yanında ve arkasında olduğumuzu belirtmek istiyoruz Ona güvenimiz sonsuz. Lara, her zaman sorumluluklarını ve hedeflerini bilerek, o yönde çalışan bir öğrenci oldu. Şu ana kadar ki okul hayatı boyunca, hem sportif hem okul içi aktivitelerde hem de akademik anlamda, okulda hep aktif bir çocuktu. Bu prensipli çalışmasıyla, hedeflerinin başlangıcına ulaştığını düşünüyorum” dedi.
Bu programa kabul edilmesinden dolayı çok mutlu ve gururlu olduğunu söyleyen başarılı Lara Özenser Mursal ise şunları söyledi:
“Bu başarı için her zaman çok çalıştım. Okul dışı zamanlarımda olabildiğince zamanımı buna ayırdım. Benim için çok önemli bir şans. Çünkü küçüklüğümden beri başarmayı istediğim bir hedefti. Orada, ülkemi en iyi şekilde temsil edip, çok güzel bir deneyim yaşamak istiyorum. Bu süreçte bana destek olan, başta ailem olmak üzere, emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.” Mehmet ÖZGÜN

Etiketler: / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ