Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,79 / Satış: 6,81
€ EURO → Alış: 7,40 / Satış: 7,43

Hem Veda, Hem Kutlama…

Hem Veda, Hem Kutlama…
  • 15.05.2018
  • 899 kez okundu

Antakya Cezaevi’nde emekli olan ve terfi edenler için eğlence gecesi düzenlendi. Başsavcı Ahmet Tekne, plaket verdiği emekli ve terfien yükselen personele başarı diledi.

Hatay T Tipi Kapalı-Kampus Açık Ceza İnfaz Kurumu’nda görevliyken emekli olan ve görevde yükselme sınav sonucu ataması yapılan personelin onuruna veda yemeği düzenlendi.
Hatay T Tipi Kapalı-Kampus Açık Ceza İnfaz Kurumu’nda görevli olup, terfi etmeleri dolayısıyla onurlarına gece düzenlenen personel şunlar:
– İdare Memuru iken ikinci Müdür olarak ataması yapılan Mehmet Aykut Esmerligil,
– İnfaz ve Koruma Memuru olarak görev yapmakta iken İdare Memuru olarak atanan Ethem Kaya
Emekli olan İnfaz Ve Koruma Başmemurları :
Remzi Ziya Yeşilgöz, Burhan Açan ile İnfaz ve Koruma Memuru Sevgi Şimşek.
Cezaevi personeli ikin emekliye ayrılan yada terfi eden personel onuruna gerçekleştirilen eğlence gecesine; Hatay Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Tekne, Hatay Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Ahmet Turan Oral, Hatay Ceza İnfaz Kurumları Savcısı Atalay Aygeç, Ceza İnfaz Kurumları Bölük Komutanı J. Yzb. Ali Soner Bozan, Hatay T Tipi Kapalı ve Kampüs Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Mehmet Akgüç, Hatay Çocuk ve Gençlik Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürü İsmet Çelik, Hatay Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürü vekili Mehmet Ali Yıldırım, kurum ikinci müdürleri Mehmet Yasdı ve Faruk Akdeniz ile kurum personeli katıldı.
Veda yemeği programında Sanatçı Serkan Altun’un seslendirdiği güzel şarkılar eşliğinde kurum personeli gönüllerince eğlendi. Gecede ayrıca personele plaket takdimi de yapıldı. Hatay Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Tekne program sonunda yaptığı konuşmada, emekli olan ve ataması yapılan personele iş ve emeklilik hayatında başarı dileyerek, programa katılan personele ve organize eden kurum yetkililerine teşekkür etti. -Cemil Yıldız-

 

Etiketler: / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ