Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,55 / Satış: 7,58
€ EURO → Alış: 8,80 / Satış: 8,83

Hisarcıklıoğlu Hatay’da

Hisarcıklıoğlu Hatay’da
  • 23.10.2017
  • 1.310 kez okundu

Bakanlar gibi ağırlandı, gittiği her yerde büyük kalabalıklarca karşılandı, uğurlandı…

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, hafta sonunda Hatay’da idi. Cumartesi günü Hatay’a gelen Hisarcıklıoğlu’na, havalimanında, Antakya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Mehmet Ali Kuseyri ve Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Hikmet Çinçin başta olmak üzere Esnaf, Oda, Borsa yönetici ve temsilcilerince bir karşılama yapıldı.
Cumartesi günü Antakya Ticaret ve Sanayi Odası’nın eseri ‘Ahşap Kurutma Fırını Tesisi’nin açılışını yapan Hisarcıklıoğlu, hemen ardından, bu kez ATSO-HESOB ile Mobilyacılar Odası işbirliği ile oluşturulan “Antakya Mobilyası Ortak Üretim Merkezi” olarak bilinen ANMOGEP’in açılışını gerçekleştirdi.
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yapımı için dönemin Adalet Bakanı Sadullah Ergin ile birlikte protokole imza attığı Antakya Narlıca Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin (İHL) de açılışına katıldı. Narlıca Anadolu İHL okulu açılışına Vali Erdal Ata da katıldı.
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Hatay ziyareti kapsamında Reyhanlı ve Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odaları’na da ziyaretlerde bulundu. Bu arada açılışlar da gerçekleştirdi. Reyhanlı ziyaret ve açılışında Milletvekili Fevzi Şanverdi, Dörtyol ziyaretinde ise yine Milletvekille-rinden Bayram Türkoğlu hazır bulundu.
Hisarcıklıoğlu, Cumartesi akşamı Savon Otel’de, ATB Başkanı, aynı zamanda TOBB Yüksek İstişare Kurulu üyesi de olan Mehmet Ali Kuseyri’nin onuruna verdiği yemeğe katıldı. Hisarcıklıoğlu, dün şehrimizden ayrıldı.-Cemil Yıldız-

 

Etiketler: / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ