Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,62 / Satış: 8,66
€ EURO → Alış: 10,12 / Satış: 10,16

Hizmetlere desteğimiz var

Hizmetlere desteğimiz var
  • 08.06.2021
  • 499 kez okundu

AKP’de İl-İlçe Başkanları ile Belediye Başkanları bir araya geldi, mesaj verdi:

AK Parti Hatay İl Başkanı, 15 İlçe Başkanı, Partili 9 İlçe Belediye Başkanı, Meclis üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları, dün Parti binasında basınla bir araya geldi.
Toplantıda, özellikle Büyükşehir Belediye Meclisi’nde AKP ve Cumhur İttifakı üyelerinin kente hizmet noktasındaki konularda olumlu bir tavır sergiledikleri, sergilemeyi sürdürecekleri kaydedildi.
AK Parti Hatay İl Başkanı Yeşildal, açış konuşmasında, Hatay’ı 15 ilçesiyle çok sevdiklerini, Hatay’ın, hizmetlerin en iyisine layık olduğunun inancında olduklarını söyledi ve şöyle devam etti:
“Bu konuda elimizden gelen her türlü desteği sunma noktasında adımlar atıyoruz. İlimize yapılan, yapılacak olan ve yapılması planlanan her hayırlı hizmete sonuna kadar destek olacağız. Destekten kastımız, hem Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nde destek olunacak, hem de Cumhur İttifakı Milletvekilleri eliyle Bakanlıklar nezdinde, yapılması düşünülen hizmetlerin hem takibi hem de kaynak temini noktasında adımlar atacağız.”
Yeşildal, her ay Meclis toplantısı sonrası görüşülen konuları basınla paylaşacaklarını da sözlerine eklerken, Partili Belediye Başkanları da söz alarak ilçelerindeki hizmetleri ve Büyükşehir Meclisi’ndeki tavırlarını anlattı. -Cemil Yıldız-

 

Etiketler: / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ