Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,66 / Satış: 6,69
€ EURO → Alış: 7,28 / Satış: 7,31

Iamd Eurasıa Fuarı 12-15 Mart’ta

Iamd Eurasıa Fuarı  12-15 Mart’ta
  • 11.01.2020
  • 235 kez okundu

Hannover Fairs Turkey Fuarcılık Genel Müdürü Alexander Kühnel, IAMD EURASIA’da bu yıl Hatay’dan birçok markanın, yerli ürün grubuyla yer alacağını duyurdu.

Endüstriyel otomasyon teknolojilerindeki yerli ürünler, bu yıl Mart ayında düzenlenecek. IAMD EURASIA’da sergilenecek. İstanbul TÜYAP’ta düzenlenecek fuarda, Hataylı sanayicilerin katılımından büyük mutluluk duyduklarını belirten Hannover Fairs Turkey Fuarcılık Genel Müdürü Alexander Kühnel, “Hatay sanayisinin büyüklüğü ve önemi sayesinde, IAMD EURASIA, yatırımcılar ve karar verme mekanizmaları için birincil platform haline gelecek” dedi.
Hataylı sanayicilerin katılımından büyük mutluluk duyduklarını belirten Kühnel, “Hatay sanayisinin büyüklüğü ve önemi sayesinde IAMD EURASIA, yatırımcılar ve karar verme mekanizmaları için birincil platform haline gelecek” dedi.
-ÖNEMLİ FIRSATLAR-
IAMD EURASIA, endüstriyel otomasyon sanayinde faaliyet gösteren Hataylı firmalar için önemli bir organizasyona ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Akıllı, bağlantılı bileşenler ve çözümler için tam kapsamlı bir endüstriyel otomasyon, iletim ve akışkan gücü çözümleri temasına odaklanan fuar, yenilenen konseptiyle bu yıl da Hataylı firmalara önemli fırsatlar sağlayacak.
Hatay’ın, endüstriyel otomasyon sanayinde Türkiye’nin önde gelen markalarına ev sahipliği yaptığına dikkat çeken Hannover Fairs Turkey Genel Müdürü Alexander Kühnel, şunları söyledi:
“Endüstriyel otomasyon sektöründe Hatay, Türkiye’nin önde gelen şehirlerden biri. Buradaki firmalar, sektörel deneyimlerini AR-GE yatırımlarıyla birleştirerek yerli teknolojilerde fark yaratıyor. Hataylı üreticilerin, bu potansiyelini uluslararası alanda sergilemek çok önemli. Üreticilerin, son teknoloji ürünleriyle bir araya geleceği IAMD EURASIA’da, bu yıl Hatay’dan birçok marka, yerli ürün grubuyla yer alacak.”
-DAHA FAZLA PAY-
IAMD EURASIA’nın hem katılımcı hem ziyaretçi tarafında uluslararası potansiyeli en yüksek fuarlardan biri olduğuna dikkat çeken Kühnel, “Her yıl sektörün önde gelen profesyonellerini ağırladığımız fuarda bu yıl başta Almanya olmak üzere yine gelişmiş ülkelerin en büyük şirketlerini, satın alma heyetleri ve karar vericilerini Hataylı sanayicilerle bir araya getireceğiz. Hatay’ın, sanayi ihracatından daha fazla pay almasını hedefliyoruz” değerlendirmesinde bulundu.
Yeni nesil endüstriyel robot teknolojileri, fuarın odak konusu olacak. -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ