Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,39 / Satış: 7,42
€ EURO → Alış: 9,00 / Satış: 9,03

İhanetin Çakallarısınız…

İhanetin Çakallarısınız…
  • 16.10.2020
  • 77 kez okundu

MHP’i vekil, sosyal medya provokatörlerinin ismini değiştirdi:

MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, Belen’de başlayıp Arsuz ile İskenderun’a sıçrayan orman yangınını çıkardıklarını sosyal medya üzerinden belirten ve kendilerine “Ateşin Çocukları” adını veren grubun adını değiştirerek: “Siz ateşin çocukları değil; ihanetin çakallarısınız” dedi.
“Hataylılar olarak Ateşin Çocukları olan isminizi İhanetin Çakalları olarak değiştirdik” diyen MHP Milletvekili Lütfi Kaşıkçı şöyle devam etti:
“Kendilerine ‘Ateşin Çocukları’ ismini veren sözde örgütün bu alçakları, iblisin çocukları, ihanetin çakallarıdır. Hiç şüphesiz yanan ormanlarımız kadar içimizi yakan diğer bir hususta, yangına paralel olarak sosyal medyada kendilerine “Ateşin Çocukları” ismini veren soysuz ve alçak bir grubun yapmış olduğu paylaşımlardır. Fakat bildiğimiz birşey varsa, o da şudur bunlar iblisin çocukları ihanetin çakallarıdır.”
MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, “Ateşin Çocukları” denilen grup hakkında İskenderun Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunurken, TBMM’deki konuşmasının son bölümünde de şunları söyledi:
“Kendilerine ‘Ateşin Çocukları’ ismini veren soysuz ve alçak grup iblisin çocukları, ihanetin çakalları olan şerefsizlerdir. Şunu ifade etmek isterim ki Tayfur Sökmen’in memleketini, Mustafa Kemal Atatürk’ün emaneti olan Hatay’ı hiçbir güç karıştıramayacaktır.” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ