Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,93 / Satış: 6,96
€ EURO → Alış: 8,14 / Satış: 8,18

İnfaz Koruma Memurlarından Kan

İnfaz Koruma Memurlarından Kan
  • 01.02.2019
  • 759 kez okundu

Hatay T Tipi Kapalı ve Kampüs Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü, Çocuk ve Gençlik Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü, Jandarma Bölük Komutanlığı ile Kızılay İl Müdürlüğü işbirliği ile kurum personeli kan bağışında bulundu.
Hatay T Tipi Kapalı-Kampüs Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Mehmet Akgüç’ün verdiği bilgiye göre, kurum ile Hatay Çocuk ve Gençlik Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’nda görevli infaz koruma memurları, Kampüs Ceza İnfaz Kurumu Bölük Komutanlığı’nda görevli rütbeli görevlilerin ve er/erbaşların destekleri ile kan bağışında bulunuldu. Cezaevinde, infaz memurları ve diğer personelin kan bağışı ile ilgili kurumdan yapılan bilgilendirme şöyle:
“Kurumumuzda geleneksel olarak sürdürülen kan bağışının periyodik aralıklarla devam etmesi hedeflenmektedir. Kızılay’da görevli Dr. Mustafa İnal tarafından sağlık kontrolleri yapılan ve ilgili formları doldurulan görevliler kan bağışında bulundu. Kızılay yetkilileri, kış nedeniyle azalan kan stokunun arttırılması için bu anlamlı desteklerinden dolayı kurumumuz yetkililerine teşekkür etti.” -Selvi Günay-

 

Etiketler: / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ