Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,41 / Satış: 8,44
€ EURO → Alış: 10,00 / Satış: 10,04

İnşaat Başlıyor

İnşaat  Başlıyor
  • 09.10.2020
  • 689 kez okundu

Sümerler F. Sultan Mehmet OO yerine okul inşaatı 9 ay gecikmeli başlıyor

Merhum Nevzat Şahin’in eşi SEVSEM ŞAHİN adına yaptırılacak okul inşaatıyla oğlu Erzin şahin ilgileniyor

Bu yılın Ocay ayı sonunda Valilikte imzalanan protokol ile merhum Nevzat Şahin’in hayattaki eşi SEVSEM ŞAHİN adına yaptırılacak olan okul inşaatı yasal prosedürlerin tamamlanmasından sonra gecikmeli de olsa başladı.
Sümerler fatih sultan Mehmet ortaokulunun yerine yaptırılacak okulun arsası ile ilgili yasal eksikler nedeniyle inşaat 7-8 ay gecikti.
Bu yıl Ocak ayı sonunda Valilikte düzenlenene törende Hayırsever Sevsem Şahin adına ŞAHİN AİLESİ’nce yaptırılacak okulun inşaatıyla oğlu Ersin Şahin ilgileniyor.
ŞAHİN AİLESİ, okulu yaptırmak içini sabırsızlıkla beklerken, yasal prosedürlerin tamamlanmasından sonra geçtiğimiz hafta içinde yıkılan okul sahasında inşaat yapılmak üzere arsa hayırsever aileye teslim edildi.
Bu arada Defne İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Gülistan da 24 derslikli yapılacak okul inşaatında incelemede bulundu.
İncelemeler sırasında yeni bina inşaatı ile ilgili yetkililerden bilgi alan Müdür Kemal Gülistan amaçlarının okul inşaatının en kısa sürede tamamlanması, 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılına hazır hale getirilmesi ve çocuklara daha güzel eğitim ortamları sağlanması için çalışmaların devam edildiğini bildirdi.
Defne ilçe müdürü GÜLİSTAN; ilçe eğitimine katkıda bulunan başta bu binayı yaptıracak olan Hayırsever Sevsem Şahin adına aile bireylerinden Ersin Şahin ve Ailesi ile ilçede eğitime katkı sunan tün hayırseverlere ve emeği geçenlere teşekkür etti.  -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ