Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,84 / Satış: 6,86
€ EURO → Alış: 7,68 / Satış: 7,71

İşimi yönetebiliyorum

İşimi yönetebiliyorum
  • 15.11.2019
  • 592 kez okundu

TÜRKONFED, VISA Türkiye ve BM Kalkınma Programı organizasyonu bugün Antakya’da başlıyor…

Proje ile beraber, Hatay’daki KOBİ’lerin, 27 banka desteğiyle kapasitelerini arttırma, yaşam döngülerini sürdürülebilir kılma amaçlanıyor.

Kısa adı TÜRKONFED olan Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu, Visa Türkiye ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) tarafından, 27 bankanın desteğiyle, KOBİ’lerin mevcut kapasitelerini artırmak ve yaşam döngülerini sürdürülebilir kılmak amacıyla hayata geçirilen “İşimi Yönetebiliyorum” Projesi, bugün Antakya’da, ilimiz iş dünyası temsilcileriyle buluşuyor.
Boğaziçi Üniversitesi İnovasyon ve Rekabet Odaklı Kalkınma Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından hazırlanan eğitim programı içeriğiyle, İşimi Yönetebiliyorum Projesi; 3 yılda, 18 kentte, 3 bin KOBİ’ye ulaşmayı hedefliyor.
Kısa adı DASİFED olan Doğu Akdeniz Sanayici ve İş Dünyası Federasyonu ev sahipliğinde, bugün ve yarın Hatay’da gerçekleştirilecek olan Proje’nin 3. Etkinliği, bu sabah 09.00’da The Museum Otel’de; DASİFED Başkanı Faruk Ekinci, Antakya TSO Başkanı Hikmet Çinçin ve İskenderun TSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’ın açılış konuşmalarıyla başlayacak. Dijital ve finansal okuryazarlıktan sosyal medyaya, strateji ve iş geliştirme planından deneyim aktarımına, kapsamlı eğitimlerin verileceği “İşimi Yönetebiliyorum Projesi” Hatay Toplantısı’nda bugünkü sabah program şöyle:
09.30-10.00 Açılış Konuşmaları:
Levent Hakkı Yılmaz- İTSO Başkanı, Hikmet Çinçin- ATSO Başkanı, Faruk Ekinci-DASİFED Başkanı.
-Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ