Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,75 / Satış: 6,78
€ EURO → Alış: 7,29 / Satış: 7,32

İskenderun’da 8 Avukat aynı törende

İskenderun’da 8 Avukat aynı törende
  • 09.01.2019
  • 1.167 kez okundu

Ruhsat Aldı, Cübbe Giydi, Yemin Etti

İskenderun Adliyesi’nde düzenlenen törenle, stajlarını başarı ile tamamlayıp ruhsat almaya hak kazanan Av. Necip Fazıl İslamoğlu, Av. Gülsemin Kübra Ulutaş, Av. Necip Fazıl Keser, Av. Dilek Nilser Zorba İşkarak, Av. Mehmet Turuğsan Güneş, Av. Emine İrem Sönmez, Av. Esra Uyar ve Av. Kemal Cemre Sönmez’e ruhsatları teslim edildi. Yeni genç Avukatlar, ruhsatlarını Baro Başkanı Av. Ekrem Dönmez’in elinden aldı.
İskenderun Adliyesi Baro odasındaki törende; Av. Necip Fazıl İslamoğlu’na cübbesini Baro Başkanı Av. Ekrem Dönmez ve Başkan Yardımcısı Av. Sevinç Çakıcı, Av. Gülsemin Kübra Ulutaş’a cübbesini Av. Mehmet Ali Çapar ve Filiz Reyhani, Av. Dilek Nilser Zorba İşkarak’a cübbesini Av. Umut Tektaş ve Av. Mehmet Ali Bağdatlı, Av. Mehmet Turuğsan Güneş’e cübbesini Av. Alper Ermisket ve Av. M.Yavuz Nacar, Av. Necip Fazıl Keser’e cübbesini Av. Şemsettin Keser, Av. Emine İrem Sönmez’e cübbesini Av. Mahmut Furkan Sönmez, Av. Esra Uyar’a cübbesini Av. Hakan Mazman ve Av. Kemal Cemre Sönmez’e cübbesini Av. N. Fırat Bayındır giydirdi.
Düzenlenen törene, Baro Başkan Yardımcısı Av. Sevinç Çakıcı ve meslektaşları katıldı. Baro Başkanı Dönmez, genç meslektaşlarını kutladı ve başarı diledi.-Selvi Günay-

 

Etiketler: / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ