Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,93 / Satış: 7,96
€ EURO → Alış: 9,39 / Satış: 9,43

İSTE’den çağrı… Öğrencilere

İSTE’den çağrı… Öğrencilere
  • 01.07.2020
  • 153 kez okundu

Hafta sonu YKS’ye giren gençlere seslenen İSTE, “Hey! Genç Arkadaş! Ne zorluklar aştın bugüne dek kim bilir? Yaşam zorluklara gebe olsa da, sen istedikten sonra neler neler başarırsın. Biz sana güveniyoruz! İSTE’li olmana az kaldı!” mesajı verdi.

Yüz binlerce gencin hafta sonu telaşına sahne olan YKS için kısa bir açıklamada bulunan İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Öğrenci İşleri, sınava giren gençlerin tercihlerinde yer almak için çarpıcı bir davette bulundu.
“Neden İSTE” sorusunda duran açıklama şöyle:
“İskenderun Teknik Üniversitesi, mezuniyet sonrasında mezun öğrencilerinin istihdamlarını takip eden, öğrencilerinin sahadaki karşılaştıkları sorunlarla birebir ilgilenerek önemseyen, mezun dahi olsa öğrencilerini İSTE ailesinden biri olarak gören üniversitedir. Her bir öğrencisini ayrı bir değer olarak kabul eden ve sahip olduğu değere değer katmak için çabalayan bir üniversite, İSTE. Öğrencilerine değer katmanın ülkeye değer katma anlamına geldiğini bilen ve bu doğrultuda tüm bilimsel çalışmalarını sürdüren bir üniversite, İSTE.
Pandemi sürecinde dahi, eğitim ve öğretim yöntemlerini ilgili birimlerinde çalışarak, kısa zamanda reaksiyon göstermek suretiyle, uzaktan eğitim marifetiyle eğitim ve öğretime aralık vermeksizin devam etmiştir. Bu başarı, ‘Uzaktan Eğitimde En Başarılı Üniversiteler’ listesinde ilk 5’te yerini alarak kanıtlanan üniversitedir, İSTE. Yeter ki İSTE… Başarabilirsin…” Tamer Yazar

Etiketler: / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ