Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,39 / Satış: 7,42
€ EURO → Alış: 9,00 / Satış: 9,03

İSTE’den İTSO’ya “Hayırlı Olsun”

İSTE’den İTSO’ya “Hayırlı Olsun”
  • 14.04.2018
  • 741 kez okundu

İSTE Rektörü Prof. Dr. Türkay Dereli: “Yeni dönem de de el birliği ile daha önemli çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum.”

Yaşadığı seçim sonrasında güven tazeleyerek ‘yola devam’ diyen İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Yönetimi’ne yönelik ‘hayırlı olsun’ ziyaretlerine eklenen son isim, İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Rektörü Prof. Dr. Dereli oldu. Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette, bölge ekonomisinin yanı sıra, İTSO ve İSTE arasında gerçekleştirilen projeler ve gerçekleştirilmesi planlanan yeni çalışmalar hakkında fikir alış verişinde bulunuldu. Ziyaretten
ötürü memnuniyetini dile getiren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, geçtiğimiz hafta içerisinde gerçekleştirilen seçimler sonrasında yeni yönetimi belirlediklerini ifade ederek, Yönetim Kurulu üyelerini İSTE heyetine tanıttı.
İSTE Rektörü Prof. Dr. Türkay Dereli, ziyarette yaptığı konuşmasında, “İSTE-İTSO işbirliğiyle birçok başarılı projelere imza atıldı. Yeni dönem de de el birliği ile daha önemli çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum” dedi.
İSTE Rektörü Prof. Dr. Türkay Dereli ve heyetinin ziyaretinde; İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Meclis Başkanı Okan Belli, İTSO Başkan Yardımcısı Muhsin Yeter, İTSO Yönetim Kurulu üyeleri Müfit Tennioğlu, Selma Yılmaz, Yusuf Yılmaz, Hıdır Güneş Raşit Özyurt ve İTSO Genel Sekreteri Figen Gül Dönmez de yer aldı. –Mutlu Yanık-

Etiketler: / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ