Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,30 / Satış: 8,34
€ EURO → Alış: 9,69 / Satış: 9,73

İsteyene yepyeni bir iş imkanı…

İsteyene yepyeni bir iş imkanı…
  • 01.12.2017
  • 1.135 kez okundu

Hatay’dan Da Talep Var

25 ülkede yer alan coffee-bike organik kahve konseptini Türkiye’de de yaymak istediklerini söyleyen, Mine Turhan, bu konuda Türkiye’nin bir çok şehrinden olduğu gibi, Hatay’dan da talep aldıklarını dile getirdi.

Tekerlekler üstünde mobil bir kahve dükkanı düşünün! 2010 yılında Almanya’da iki öğrencinin aklına gelen fikir şimdilerde uluslararası, uygulanabilir ve başarılı bir franchise konseptine dönüşmüş durumda. AIALA INTERNATIONAL Gıda San.Tic.AŞ. olarak bu konuda kendileri ile çalışmak isteyenlerle bir araya gelmek istediklerini söyleyen, Firma’nın Franchise/Satış Departmanı’ndan Mine Turhan, bir çok şehirle bu anlamda bağlantı içinde olduklarını söyledi, Hatay’ın da bu ağ içerisinde yer alan şehirlerden biri olduğunu ifade etti.
2018 sonuna kadar 250 franchise şube açmayı hedefleyen firma bağlamında markaya yatırım yapmak isteyen bir girişimcinin 22.337 Euro’luk bütçeye sahip olması gerekiyor. Hedeflenen İstanbul, Ankara, İzmir, Konya, Bursa ve Gaziantep gibi öncelikli illerin yanı sıra, Hatay da bu anlamda talep alınan iller arasında olmasıyla dikkat çekiyor.  -Tamer Yazar-

Etiketler: / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ