Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,14 / Satış: 6,17
€ EURO → Alış: 6,68 / Satış: 6,71

İYİ PARTİ; 2020 yılı yol haritasını belirledi

İYİ PARTİ; 2020 yılı yol haritasını belirledi
  • 03.01.2020
  • 364 kez okundu

Sosyal medya paylaşımları nedeniyle 7 kişi disipline verildi

İYİ Parti Hatay İl Yönetim Kurulu kararıyla, Partili 7 kişi, sosyal medyada yapıkları parti aleyhtarı tutum nedeniyle Disiplin Kurulu’na verildi. İyi Parti’de disipline verilen isimler şunlar:
Hasan Öztürk, Şükrü Yılmaz, Süleyman Yılmaz, Çiğdem Altunlu, Meryem Dönmez, Ahmet Şimşek, Bülent Çıldır.
İl Başkanı A.Şefik Çirkin’in başkanlığındaki İyi Parti Hatay İl Yönetim Kurulu’nun 2019 yılı son toplantısından çıkan mesajda  “Sosyal medya platformları üzerinde, Partinin iç meselelerini yalan ve iftira ile çarpıtarak halkın huzurunda İYİ Parti’yi küçük düşürücü paylaşımlar yapan bir kısım üyenin, Partiden kesin ihraç istemiyle, tedbirli olarak İl Disiplin Kurulu’na sevki kararlaştırıldı” denildi.
İyi Parti Hatay İl Yönetim Kurulu toplantısında ayrıca, 2020 yılında yapılacak işler ve izlenecek yol haritası üzerinde de duruldu, disiplin sevki ile ilgili karar üzerine şöyle denildi:
“Bundan sonra, seviyesizliklere ve iftiracılara kesinlikle müsamaha edilmeyecek, hepsine hak ettikleri muamele yapılacaktır. Şunu da belirtmek isteriz ki, genel seçimlerde 63.000 oy almış İYİ Parti’de bu tür yalancı ve iftiracıların sayısı 30’u geçmemektedir. Bu da, oran itibarı ile ne kadar temiz ve asil insanlardan oluşan siyasi bir parti olduğumuzun ispatıdır. Tabanımızda var olan bu asaleti ve temizliği, bir kaç haysiyet fukarasının kirletmesine müsaade etmeyeceğiz. Kamuoyuna saygı ile duyurulur.”
-Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ