Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,43 / Satış: 6,46
€ EURO → Alış: 7,08 / Satış: 7,11

İYİ Parti İl Başkanı, bazı çevrelere sert çıktı:

İYİ Parti İl Başkanı, bazı çevrelere sert çıktı:
  • 28.02.2020
  • 496 kez okundu

Hiçbir teşkilatımın onuruyla oynatmam…

İYİ Parti Hatay İl Başkanı Şefik Çirkin, ilimizdeki il ve 15 ilçe teşkilatının, koruması altında olduğunu hiçbir teşkilatının onuruyla oynanmasına müsaade etmeyeceğini bildirdi. İYİ Parti İl Başkanı A.Şefik Çirkin’in isim belirtmediği bazı çevrelere yönelik sert mesajında kaydettiği sözler şöyle:
“Hiç bir teşkilatımın onuruyla oynatmam. Hiç birini, Genel Merkez’e söylenen yalanların mağduru etmem.
Hepsinin arkasında durur, bedeli neyse öderim. Onları, haklı mücadelelerinde yalnız bırakmam. Çünkü onlar, birilerine uşaklık yapmıyor, Partilerine ve davalarına sahip çıkıyor. Tavır adamıyım. İkili oynamadım, oynamam.
Teşkilatı, paraya tahvil etmeye kalkanların hiç biri, İYİ Parti’nin onurlu sahipleri olan üyelerimizden olur alamayacaktır. Tüm üyelerimizi saygıyla selamlarım.
İYİ Parti, kongrelerini artık Parti binalarında değil, salonlarda, şölen havasında yapmaktadır. Varlığımızdan rahatsız olanların sözlerine değil, itibarlarına bakarız. Bazı makam sahipleri de aklını başına almalı ve Partimizden elini çekmelidir. Yoksa bedelini ağır öderler. Onların imkanları, maddiyatları, İYİ Parti’de karşılık bulmaz. İtibarları ise bulundukları yerde yerle yeksandır. Millet İttifakı, kurumsal kimliklerle yapılmıştır, kişilerle değil. Bu anlamda, CHP teşkilatları ile hiç bir sorunumuz yoktur. Ancak İYİ Parti, artık birilerinin çiftliği değildir. İYİ Parti yöneticilerini, İYİ Parti’nin değerli üyeleri seçecektir. Onlar da yalana, dolana, iftiraya, sahte iş vaatlerine kanmayacak akla sahiptirler. Bu konuda gerekirse, ilerleyen günlerde daha ayrıntılı bir açıklama yapılacaktır.
Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener öncülüğünde yola devam edecek ve emanetine sahip çıkarken de ödeyeceğimiz bedele bakmayacağız. Hiç kimsenin zerre kadar endişesi olmasın. Allah’ın izniyle
İYİ’ler kazanacak, İYİ’ler kazanacak, İYİ’ler kazanacak. Herkese saygılar, sevgiler. Allah’a emanetsiniz.”
-Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ