Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,84 / Satış: 6,87
€ EURO → Alış: 7,72 / Satış: 7,75

İYİ Parti İl Başkanı Çirkin…

İYİ Parti İl Başkanı Çirkin…
  • 28.10.2019
  • 1.422 kez okundu

Partileri, korkusuz ahlaklıların yönetmesi gerektiğini savundu:

İftira, Şerefsizlik, Yalancılık Sermayesi, Bitmeye Mahkum…

İYİ Parti Hatay İl Başkanı Şefik Çirkin, sosyal medya mesajında, siyasi partilerde; ahlaksızlardan korkmayan “ahlaklı insanların” görev alması gerektiğini kaydederken, ahlaklılar olduğu sürece iftira, yalancılık ve şerefsizlik sermayesinin tükenmeye mahkum olduğunu bildirdi. Bir yerlere mesaj gönderen İYİ Parti İl Başkanı Şefik Çirkin’in görüşleri şöyle:
“Siyasi Partiler, ahlaksızdan korkmayan, ahlaklı insanlar tarafından yönetilmelidir.
Onun için devam edeceğiz, durmayacağız. Her siyasi partideki ahlaklı insanlara sesleniyorum…İftiradan yılmayın, şerefsizden korkmayın, yalancıdan bıkmayın. Çünkü bu sermaye, siz doğru oldukça tükenecektir. Siz ‘yoruldum’ dediğiniz an, meydan bunların olacaktır. Kendilerinde izzet iffet olmadığı için, herkesin izzetine, iffetine iftira ile dil uzatırlar. Karşınızda iki çift laf edemezler. Çünkü Rabbim yaratırken, bunlardan sadece ahlakı değil, onur veren her meziyeti esirgemiş.
Hırsızdır bunlar, hepsi nankördür de. Bunların işi, her siyasi partiyi sülük gibi sömürmektir. Biz kararlıyız, affetmeyeceğiz. Günü gelince de hepsini teşhir edeceğiz. Kim neyi hak ediyorsa da, bizden o muameleyi görecek. Ancak zamanını tayin bize aittir.
Her şey çok İYİ olacak. Hatay çok daha İYİ olacak. Herkese en derin saygı ve sevgilerimle.Rabbim hepimize doğruda kuvvet versin. Allah’a emanetsiniz.” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ