Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,66 / Satış: 8,69
€ EURO → Alış: 10,31 / Satış: 10,35

İYİ Parti İl Başkanı Şefik Çirkin uyardı:

İYİ Parti İl Başkanı Şefik Çirkin uyardı:
  • 29.10.2020
  • 1.136 kez okundu

PKK taşeron, eylemleri sipariş üzerine, dikkat!

İYİ Parti İl Başkanı A.Şefik Çirkin, üç gün önce İskenderun ilçemizde sergilenen terör eylemi ardından yakılan ormanlarla ilgili değerlendirmesinde, yakılan ormanlara elbette üzüldüğümüzü, ancak terör unsurlarının da bunun bedelini ödediklerinin altını çizerek, “Unutmayalım ki, PKK, terör örgütüdür ve taşerondur. Eylemlerini sipariş üzerine gerçekleştirir. Hataylılar olarak uyanık olmalıyız” dedi.
İYİ Parti İl Başkanı A.Şefik Çirkin’in paylaşımı şöyle:
“Yakılan ormanlarımız elbette ki bizi çok üzüyor. Hele PKK’lı soysuzların yakma ihtimali çok öfkelendiriyor.
Resim paylaşmıyoruz, sevinmesinler. Ama görüyorsunuz, bedelini de ödüyorlar. Amanoslar yanıyorsa da, onlara da mezar oluyor. Güvenlik güçlerimiz, dar ediyor memleketi o soysuzlara.
Hatay Emniyetini tebrik ediyoruz. Dün, destan yazdılar İskenderun’da. Askerimiz de dağları cehennem etti soysuzlara. Ayrıca Sayın Valimiz de yüreklere su serpen bir devlet adamı duruşu göstermiştir. Teşekkür ediyoruz.
Unutmayalım, PKK, taşerondur, batı uşağıdır. Eylemleri ise sipariş üzerinedir. Uyanık olacağız. Devletimiz, dimdik ayakta. Ama bizi rahat bırakmayacaklar, sinir uçlarımızı hep kaşıyacaklar. Bu eylem ve yangınları bilerek yapıyorlar. Tahminimize göre, bu daha başlangıç.
Biz de Hataylılar olarak, dimdik ve devletimizin arkasında duracağız. Birlik içinde olacağız ve hesapları boşa çıkaracağız. Büyük güçler, 100 yıllık planlarını yeniden hayata geçirmeye uğraşırken, Hatay’ı unutmaz elbette.
Ama biz de unutmayız.
Biz Hataylılar, devlet kurmuş insanlarız ve o devleti, Hatay Şehidi Atatürk’ün aziz hatırasına ithafen ana vatana kendi elimizle katmanın gururunu yaşıyoruz. Hem de her kesimimizin ortak kararı ile… Biz, tecrübeliyiz, sinirlerimiz sağlam evvel Allah. Hafızamız var bizim… Unutmayız! Sadece İYİ Parti değil, ben eminim ki, tüm siyasi partiler aynı fikirdedir. Kimsenin bundan şüphesi olmasın.” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ