Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,56 / Satış: 8,60
€ EURO → Alış: 10,09 / Satış: 10,13

İYİ Parti Yeni İl Başkanı Seçer’den ilk demeç:

İYİ Parti Yeni İl Başkanı Seçer’den ilk demeç:
  • 18.09.2018
  • 1.269 kez okundu

Çoğulcu, Katılımcı, Pozitif Siyaset Üreteceğiz…

İYİ Parti Hatay İl Başkanlığı’na getirilen Ali Seçer, ilk açıklamasında; katılımcı, çoğulcu, pozitif siyaset üretecekleri sözünü verdi. İyi Parti Genel Merkezi’nin kendisini İl Başkanı olarak atamasının ardından Hatay halkına ve Partililere bir mesaj yayınlayan Ali Seçer, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in takdiri, Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın’ın oluruyla İyi Parti Hatay İl Başkanlığı görevine atandığının altını çizerek şöyle devam etti:
“Öncelikle, bu görevi bana layık gördükleri için kendilerine şükranlarımı sunuyor, teveccühlerini layıkıyla yerine getirmek için var gücümle çalışacağımı taahhüt ediyorum. Yeni başlayan bu kararlı yürüyüşümüzde yapacağımız çok iş var. Tıpkı sizlere söz verdiğimiz gibi, korkmadan ve yorulmadan sizlerin güçlü sesi olacağız.
Türk Milletine güveni esas alarak çıktığımız bu yolda, farklılıklarımıza saygılı olarak çoğulcu ve katılımcı pozitif siyaset üreteceğiz. Eleştirilere açık ve tam demokrasi hedefiyle milli menfaatlerimizi ön planda tutarak çözüm odaklı siyaset yapacağız. Milliyetçiliği yapılması gerektiği şekilde kültürel ve ekonomik alanlara taşıyacağız. Siyasette sevgi ve saygı dilinden başka bir lisan kullanmayacağız. Bağımsız, tarafsız ve adil bir yargı sistemi ve yolsuzluklarla tam ve etkin bir mücadele için çalışacağız.
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi, ‘Başarılarda gururu yenmek, felaketlerde ümitsizliğe direnmek lazımdır.’ Felaketlere direnerek çıktığımız bu yolda, hep beraber yürüyeceğiz. İyi insanlar, iyi bir Türkiye için bir araya gelecek ve ‘Türkiye iyi olacak, Hatay iyi olacak…” Vatanımıza, milletimize, memleketimize hayırlı olmasını temenni ederim.” -Yusuf Cemil Karaçay-

Etiketler: / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ