Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,81 / Satış: 6,84
€ EURO → Alış: 7,57 / Satış: 7,60

İYİ Parti’nin 47 kişilik İl Yönetimi belli oldu

İYİ Parti’nin 47 kişilik İl Yönetimi belli oldu
  • 30.10.2019
  • 967 kez okundu

İYİ Parti Hatay İl Yönetim Kurulu’nun 47 üyesi belli oldu. Kısa süre önce İl Başkanı sıfatıyla yönetimi oluşturma görevi verilen A.Şefik Çirkin başkanlığında oluşturulan İYİ Parti Hatay İl Yönetiminde şu isimler bulunuyor:
Ali Rıza Yaman, Coşkun Solak, Esat Nebil Suadioğlu, Ahmet Çelik, Ali Mengüllüoğlu, Mehmet Ali Söylemez, Ali Çorlu, Mehmet Ali Yıldırım, Hasan Ömeroğlu, Ahmet C.Cerrahoğlu, Mithat Okay, Nedim Tezcan, Nazmi Ceylan, Hidayet Esin, Emine Dalar, Ömer Bitargil, Hakan Onfidan, Tülay Çiper, Ali Eğribacak, Kevser Eker, Mehmet Korman, İlayda Malgır, Hüseyin Süer, N.Sevil Kırkyaşaroğlu, İnayet Adalı, Zerrin Albayrak, Kağan Çalışkan, Emine Kayabaşı, Abdulkadir Sapar, Sinem Dendel, Hüseyin Çakır, Kamile Bayırlı, Zekeriya Göktaş, İpek Avşar, Hidayet Şahin, Mehmet Gürlek, Ayhan Rüşvanlı, Burcu Demir, Fevzi Suvaroğlu, Reşit Deliken, Yusuf Diker, Teyfik Çoban, Yusuf Yüce, Hasan Bayraktar, Bilal Ceylan, Tayfur Bestami Sarcan, Fevzi Bahadır.
İYİ Parti Hatay İl Disiplin Kurulu da şu isimlerden oluştu:
Recep Çınar, Ahmet Yılğın, Abdurrahman Çinçin, Halef Örge Asım, Eray Melekoğlu, Mehmet Yıldırım, Mehmet Fatih Akyürek, Abdulgani Yıldız, Abdo Yılmaz.
Bu arada İYİ Parti İl Başkanı Şefik Çirkin’in süreçle ilgili açıklaması şöyle:
“Öncelikle bu kurullara giren değerli arkadaşlarımıza teşekkürü bir borç bilirim. İYİ Parti Yönetimi oluşturulurken, Hatay’ın her kesiminin; dil, mezhep, din ayrımı gözetilmeksizin temsiline gayret edilmiş olup, Hatay Devletinin kurucu Cumhurbaşkanı Tayfur Sökmen ruhu ile hareket edilmiştir. Ayrıca Hatay’ın sorunlarına çare üretecek bir anlayışla kurgulanmıştır. Bu vesileyle, Partimizle beraber tüm Hatay’a hayırlı uğurlu olmasını diler, İYİ Partili kardeşlerimle beraber, Hatay halkına en derin sevgi ve saygılarımla arz ederim.
Bu listenin oluşmasında, Sayın Koray Aydın ve Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in özel desteklerini de belirtmek borcumdur. Ayrıca Sayın Mesut Özarslan Bey’den sonra, Hatay Sorumlumuz Sayın Mehmet Arslan Bey de ilgilerini eksik etmemişlerdir. Her ikisine de teşekkür ederim.
Rabbimden, bizi mahcup etmemesi ve yardımını esirgememesini her daim niyaz ederim. Allah’a emanet olun”   -Mehmet Durmaz-

Etiketler: / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ