Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,43 / Satış: 6,46
€ EURO → Alış: 7,08 / Satış: 7,11

“İyilik Yap Sende Kazan”…

“İyilik Yap Sende Kazan”…
  • 20.12.2019
  • 228 kez okundu

Özel Gök-Ay Anaokulu’ndan farkındalık yaratacak, ödüllü kısa film yarışması

Antakya Özel Gök-Ay Anaokulu, toplumda farkındalık yaratmak adına, “İyilik Yap Sen de Kazan” konulu, kısa filmlerin yarışacağı ve www.iyilikyapsendekazan.com sayfasında oylanacağı, sosyal sorumluluk projesi düzenledi.
Projenin temel ilkesinin, toplumda sosyal sorumluluk farkındalığı yaratarak geleceği güzel olan bir yaşam için çocuklara iyiliği aşılamak olduğu belirtildi. Projenin amaçlarının, yapılacak çalışmalarda yardımlaşma ve güzel davranma değerini pekiştirmek, toplumda farkındalık yaratmak, toplumda sosyal sorumluluk projelerinin gerekliliğine dikkat çekmek, dayanışmanın, unutulmaya yüz tutmuş değerlerimizin gün yüzüne çıkması, çoğaltılması, desteklenmesi, bireylerde empati, fedakarlık, hayırseverlik ve toplumsal değerlere dikkat çekmek olduğu ifade edildi.
Projenin, ilimizde iyilik yapmak isteyen okul, öğretmen, veli ve öğrencileri kapsadığı belirtilirken, yarışmaya katılmak isteyenlerin, 31 ocak 2020 tarihine kadar çekilen kısa filmlerini siteye yüklemelerinin gerektiği duyuruldu.
Dereceye girenlerin açıklanmasının ardından ödül töreninin de 16 Şubat 2020’de gerçekleştirileceği ifade edildi.
Bu arada ödüllerin 1.’ye tatilegel.com ayrıcalığından Kapadokya-Erciyes Turu; 2.’ye The Museum Hotel’de (Ayan Meyan Restaurant) çift kişilik akşam yemeği; 3.’ye de Atlı Spor Kulübünde kahvaltı ve at turu. -Mehmet ÖZGÜN-

Etiketler: / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ