Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,80 / Satış: 6,83
€ EURO → Alış: 7,57 / Satış: 7,60

JCI Temsilciliği Hatay’da

JCI Temsilciliği Hatay’da
  • 10.03.2020
  • 327 kez okundu

Hatay Temsilcisi Dr.Eray Horoz oldu

Kısa adı JCI olan Junior Chamber International’in Türkiye örgütlenmesi olan Genç Liderler ve Girişimciler Derneği’nin Hatay Temsilciliği, Türkiye Yönetim Kurulu’nun yanı sıra Adana, Kadıköy ve Çankaya şubelerinden yoğun katılımın olduğu bir törenle açıldı. Hatay’ın iş hayatında bulunan birçok genç girişimcinin yer aldığı temsilciliğin başkanı, Dr. Eray Horoz oldu.
Dünya genelinde 124 ülkede 5 binden fazla şubesi olan JCI yapılanmasına, iş ve çalışma hayatında bulunan 25 genç girişimcinin yer aldığı bir temsilcilikle Hatay da katıldı. Birleşmiş Milletler (BM) gibi birçok saygın örgütün çalışma ortağı olan derneğin Türkiye yapılanmasında Hatay’ın da yer alması  büyük heyecan uyandırdı.
Açılış törenine; JCI Türkiye Başkanı Mehmet Altuğ Türkdalı, Genel Sekreter Fatih Şengül ve Başkan Yardımcısı Ayşe Başak Çakır’ın yanı sıra JCI Türkiye Büyüme Genel Koordinatörü Sina Yağmur, Türkiye Eğitim Enstitüsü Direktörü Kübra Ceren Demirezen, Çankaya Şube Başkanı Erdem Özdil, Çankaya Şube Genel Sekreteri Sultan Barışçı ile JCI Hatay Temsilciliği üyeleri katıldı.
Törenin başında söz alan Başkan Türkdalı, “Hatay’daki dinamik kadro bizi çok mutlu etti. Açılan temsilcilikle yakın temas halinde olup, çalışmalarına sonuna kadar destek olacağız, hep beraber çok başarılı ve verimli işler yapıp, bu işlerin sürdürülebilir olmasını sağlayacağız” dedi.
Sonrasında söz alan JCI Hatay Temsilciliği Başkanı Dr. Eray Horoz ise yaptığı konuşmada, Hatay için çok güzel projeler hazırladıklarını, genel merkezin desteği ile Türkiye ve dünya projelerinde de yer almak için tüm kadro ile çalışacaklarını ve en kısa zamanda temsilciliğin şube statüsü alması için gayret göstereceklerini ifade etti.
Açılış töreninin ardından, JCI Başkan Yardımcısı Ayşe Başak Çakır tarafından Hatay Temsilciliği üyelerine ‘Networking’ konusunda eğitim verildi. Eğitim öncesinde, üyelerin her anlamda kendilerini geliştirmelerini sağlayacak birçok eğitim programı yürüttüklerini aktaran Çakır, “Kişi, kendisinden başlayarak toplumu ve dünyayı değiştirebilir” dedi. -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ