Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

KAGİD Etkinliği 24-25 Ekim’de Antakya’da:

KAGİD Etkinliği 24-25 Ekim’de Antakya’da:
  • 18.10.2019
  • 1.913 kez okundu

Kadın Girişimci Çalıştayı…

Başkanlığını Harita Mühendisi Tuban Öztürk’ün üstlendiği Hatay Kadın Girişimciler Derneği ve DOĞAKA koordinasyonunda, ATSO ve İTSO işbirliğindeki “Sürdürülebilir Kalkınmada Kadın Girişimcilik Çalıştayı”, önümüzdeki hafta içinde Antakya’da yapılıyor. Etkinlik, 24-25 Ekim tarihlerinde Antakya The Shahut Otel toplantı salonunda, 09:30 18:00 saatleri arasında, “Kadın Girişimciliğin Sürdürebilir Kalkınmadaki Yeri ve Öneminin Değerlendirileceği, Sürdürülebilir Kalkınmada Kadın Girişimcilik Çalıştayı” başlığı altında düzenleniyor.
Hatay KAGİD Başkanı Tuban Öztürk ve Yönetim Kurulu üyesi Çiğdem Kıral, etkinlikle ilgili şu bilgiyi verdi:
“Çalıştayımıza katılacak olan ve hazırlanması sürecinde önemli destek veren Ak Parti İstanbul Milletvekili, TBMM Dilekçe Komisyon Başkanı ve Kagider kurucu üyesi Av. M. Belma Satır hanımefendi ve bölgemiz kadın Milletvekilleri, Suzan Şahin ve Sabahat Özgürsoy Çelik’i ziyaret edip, Çalıştay öncesi ön çalışma ve fikir alışverişinde bulunduk. Çok verimli geçen görüşmeler neticesinde, yapılacak olan Çalıştayımıza son şekli verilmiştir. Sayın Vekillerimize, desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.”
Hatay KAGİD Başkanı Tuban Öztürk, etkinliğe büyük önem verdiklerini ve kadınlar açısından çok önemli sonuçlar doğuracağına inandıklarını kaydederken, “İstihdamda daha çok kadın, daha iyi ekonomik ve sosyal gelişmişlik demektir” mesajı verdi. -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ