Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,22 / Satış: 6,25
€ EURO → Alış: 6,85 / Satış: 6,88

Kampanyaya Destek

Kampanyaya Destek
  • 12.08.2017
  • 971 kez okundu

Defne Kent Konseyi’nden

Defne Belediyesi bünyesindeki Kent Konseyi, Hatay Büyükşehir Belediyesi’nce Hatay ilinin 4. teşvik bölgesinden 5. teşvik bölgesi kapsamına alınması için başlatılan ‘Hatay Halkı Hakkını İstiyor’ imza kampanyasına destek olduğunu duyurdu.
Defne Kent Konseyi Başkanı Selim Harbiyeli, Hatay’ın hak ettiği ekonomik değere kavuşmasına katkı sağlamak için Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş tarafından başlatılan “Hatay Halkı Hakkını İstiyor” imza kampanyasına destek verdiklerini kaydederek şu açıklamayı yaptı:
“Kent Konseyleri olarak, sosyal sorumluluk çatısı altında en önemli görevimiz, yeni istihdam yaratacak projelerde kentimizle beraber olmak… Hatay Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın başlatmış olduğu bu imza kampanyası ile kentimiz 4. teşvik bölgesinden 5. teşvik bölgesine geçerek, Hatay’a her yıl 10 milyar dolar yatırım desteği ile yaklaşık 10 bin kişiye yeni iş imkânı kazandırılacaktır. İmza kampanyasının başarıya ulaşmasıyla, Hatay’ın hak ettiği ekonomik değere kavuşacağını gören bir yerden imza kampanyasını destekliyor, tüm hemşehirlilerimizin desteğini bekliyoruz.” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ