Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,07 / Satış: 8,10
€ EURO → Alış: 9,65 / Satış: 9,69

Kaşıkçı, hakkındaki Fezlekenin akıbetini açıkladı:

Kaşıkçı, hakkındaki Fezlekenin akıbetini açıkladı:
  • 06.03.2021
  • 449 kez okundu

FETÖ-PKK kumpası…

Hatay MHP Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, hafta içinde TBMM Başkanlığı’na gönderilen 32 fezlekeden birinin kendisine ait olduğunu hatırlatarak, olayın tamamen FETÖ ile PKK terör örgütlerinin kumpası olduğunu savundu.
Perşembe günü TBMM’de bir basın toplantısı düzenleyen Vekil Lütfi Kaşıkçı, şu bilgiyi verdi:
“TBMM’ne Çarşamba günü itibariyle gelen fezlekelerden birinin bana ait olduğunu öğrenmiş bulunmaktayım.
Hiç vakit kaybedilmeden ve bekletilmeden dokunulmazlığımın kaldırılması ile ilgili dilekçemi bugün itibari ile TBMM Başkanlığı’na vermiş bulunmaktayım.
2010 yılında, Dörtyol ilçemizde 4 polis memurunun Şehit edilmesi üzerine yaşanan olaylardan, Fettullahçı terör örgütünün yargı ve emniyetteki uzantıları marifetiyle sorumlu tutulup, hakkımda soruşturma açıldı. İki alçak terör örgütünün (FETÖ ve PKK) işbirliğiyle şahsıma kurulan kumpas davası uzun yıllar devam etti ve Milletvekili olmam ile birlikte yargılamam durduruldu.
İşte tam bu noktada, FETÖ ile yarım kalan hesaplaşmamın devamı için dokunulmazlığımın kaldırılmasını, Yüce Meclis’ten talep ettim.
6-7 Ekim olayları esnasında sokaklara talimat verip, onlarca insanımızın ölmesine sebebiyet verenlerle, devletin gizli kalması gereken bilgilerini basın yolu ile paylaşan ve daha sonrada Milletvekili olup dokunulmazlık zırhına bürünen, yargıdan kaçmak ve haklarında ki iddiaları karartmak adına ise yargı oranlarımızı itibarsızlaştırma çalışanlara inat, bağımsız Türk yargısına güveniyor ve yargılanmamın devam etmesini istiyorum. Sığınağımız, dokunulmazlık zırhı değil, yüce Türk Milletinin vicdanındır. Rabbim, bizleri, Sayın Genel Başkanımıza ve milletimize mahcup etmesin.” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ