Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,62 / Satış: 8,66
€ EURO → Alış: 10,12 / Satış: 10,16

Kaşıkçı’dan Dörtyol Çıkartması

Kaşıkçı’dan Dörtyol Çıkartması
  • 17.09.2019
  • 1.016 kez okundu

MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, geçtiğimiz hafta sonunu Dörtyol’da bir dizi ziyaret ve görüşme ile geçirdi. Dörtyol’da güne, İlçe Kaymakamını ziyaretle başlayan MHP’li Vekil Lütfi Kaşıkçı, gün içindeki ziyaretleriyle ilgili olarak şu değerlendirmeyi yaptı:
“İlk ziyaretimizi, Dörtyol Kaymakamımız Sayın Murat Bulacak’a gerçekleştirerek, ilçemizle ilgili konular üzerine sohbet etme fırsatı yakaladık. Dörtyol Sanayi ve Ticaret Odamızı ziyaret ederek, ilçemizle ilgili yapılacak çalışmalarda ve çalıştaylarda birlikte hareket etme konusunda ortak bir karara vardık. Umuyorum, Dörtyol, hak ettiği yatırımlara en kısa zamanda kavuşacak ve biz de üzerimize düşen ödevleri yerine getirme imkanı bulacağız.
Dörtyol Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanımız Sayın Ahmet Bölükbaşı ve Yönetim Kurulu’nu ziyaret ederek, çalışmalarımız hakkında istişarelerde bulunduk. Dörtyol Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Sayın Ali Gün’ü ziyaret ederek, ilçe esnafımızın yaşadığı sıkıntılar ve çözüm önerileri üzerine fikir alışverişinde bulunduk.
Dörtyol Ziraat Odası Başkanımız Sayın İbrahim Seyhan ve Yönetim Kurulu’nu ziyaret ederek, narenciyemizin değerini arttırmak, üreticimizin alın terinin karşılık bulması ile ilgili yapılacak çalışmalarda yanlarında olduğumuzu belirttik.
Dörtyol Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Sayın Yavuz Çelebi ve Birlik Kooperatifi Başkanlarımız ile de bir araya gelerek, şoför esnafımızın beklentileri üzerine verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Dörtyol ilçemizde mahalle muhtarlarımızla da bir araya geldik. Muhtarlar, her zaman çözüme giden yolda bizlerin rehberi olmuşlardır. Yine yanlarında olduğumuzu güçlü bir şekilde dile getirdik.” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ