Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,80 / Satış: 6,83
€ EURO → Alış: 7,57 / Satış: 7,60

Katkıya ‘Teşekkür Belgesi’

Katkıya ‘Teşekkür Belgesi’
  • 22.07.2017
  • 1.395 kez okundu

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz: “Şehrimizin ekonomisine değer katan, istihdam sağlayan şirketlerimiz, Kobilerimiz ve tüm esnafımız için borçların yeniden yapılandırılması önemli bir fırsattı.”

Sahil Vergi Dairesi Müdürü Mehmet Özbey, Akdeniz Vergi Dairesi Müdür yardımcısı Belman, Gökçek ve Asım Gündüz Vergi Dairesi Müdür Yardımcısı Ummahan Dirisağlık tarafından gerçekleştirilen ortak ziyarette, Hatay Vergi Dairesi Başkanlığı adına İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’na (İTSO) Teşekkür Belgesi takdim edildi. Teşekkür Belgesi, 6736 sayılı bazı alacakların yeniden yapılandırmasına ilişkin kanunun sürecinde taksit hatırlatma kampanyasına verilen desteklerden dolayı verildi.
-ÖNEMLİ FIRSAT-
İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Belge için teşekkür ederek şunları söyledi:
“Şehrimizin ekonomisine değer katan, istihdam sağlayan şirketlerimiz, Kobilerimiz ve tüm esnafımız için borçların yeniden yapılandırılması önemli bir fırsattı. Biz de İTSO olarak yapılandırma sürecinde tüm üyelerimize yardımcı olduk. Yönetim kurulum adına Hatay Vergi Dairesi Başkanımız Nazmi Erol’a da ayrıca teşekkür ediyorum.”
İskenderun Vergi Dairesi Müdürlerinin ziyaretinde; İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Meclis Başkanı Servet Ugutmen, İTSO Başkan Yardımcısı Muhsin Yeter, İTSO Muhasip üye Necat Özkaya, İTSO Yönetim Kurulu üyeleri Bülent Seküçoğlu, M.Ali Bulut ve İTSO Genel Sekreteri Figen Gül Dönmez de yer aldı. -Tamer Yazar-

Etiketler: / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ