Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,73 / Satış: 6,75
€ EURO → Alış: 7,54 / Satış: 7,57

Katliam Kurbanı…

Katliam Kurbanı…
  • 25.06.2019
  • 746 kez okundu

İskenderun Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği 3.sınıf öğrencisi Musa Serhat İzol, memleketi Şanlıurfa Siverek’teki aile katliamının kurbanı…

Şanlıurfa’ya bağlı Siverek ilçesinin Çeltik Köyü’nde 15 Haziran Cumartesi günü öğle saatlerinde bir aile katledildi. İki anne, bir baba ve 22 yaşında bir oğul… Dört kişi olay yerinde vahşice öldürüldü. Ölenlerden biri, ilimiz İskenderun Teknik Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü 3.sınıf öğrencisi olan Musa Serhat İzol. Aile katliamından kaçarken vurulan iki kuzen de ağır yaralandı ve hastanede yaşam savaşı veriyor. Dokuz kardeş ise öksüz kaldı. Evleri otomatik silahlarla tarayanların, AKP kurucularından, eski AKP Milletvekili Zülfikar İzol’un adamları olduğu iddia edildi.
Anne, babası, kuzeni ve yengesi gözlerinin önünde öldürülürken, sessizce ağladı. Çünkü duyarlarsa, onu da öldüreceklerdi. Saldırı görüntülerini kaydeden kişi, İSTE 3.sınıf öğrencisi Musa Serhat İzol’un kuzeni Yekbun İzol.
İki anne, iki kadın, evlatlarının her şeyi olan iki kadın öldürüldü, bir baba ve bir oğul… Daha 22 yaşında bir oğul, Musa Serhat İzol, öğrenimini sürdürdüğü ilimiz İskenderun ilçesindeki Teknik Üniversite İnşaat Mühendisliği Bölümü 3.sınıf öğrencisi. Yaşı 22. Üniversiteyi henüz bitiremeden öldürüldü.
İSTE Rektörlüğü, bir mesajla, öğrencisinin ölümünden duyulan üzüntüyü dile getirdi ve ailesine başsağlığı diledi. -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ