Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,43 / Satış: 7,46
€ EURO → Alış: 9,02 / Satış: 9,05

Kavak; bir baba misali kucaklayıcı

Kavak; bir baba misali kucaklayıcı
  • 28.02.2018
  • 1.213 kez okundu

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası’nın önümüzdeki süreçte gerçekleşecek başkanlık seçimlerinde “Birlik, Beraberlik, Kardeşlik” Hareketi adına aday olan İşadamı Ali Kavak, yaptığı konuşmalarda bütünleştirici ve birleştirici mesajlar vermeye özen gösteriyor.
İşadamı Ali Kavak, ülkemizin ve dolayısıyla ilimizin geçtiği zor ve sancılı süreçleri hatırlatıp, böylesi zamanlarda kenetlenmenin önemine vurgu yaparken, memleketini seven her insan gibi bu seçimlerde gerçekleştirecekleri çalışmalarda ATSO üyeleri arasındaki kardeşlik duygularının pekişmesi için çaba sarf edeceklerini dile getirdi.
Kavak, verdiği mesajlarda, devletimizin yanında dimdik ve istikrarlı bir şekilde onurlu bir vatandaş misali güçlü duruş sergileyeceklerini vurgularken, “Biliyoruz ki, bizim birliğimiz ve dirliğimiz ile uğraşan çok devletler, ülkeler var. Her ne olursa olsun, biz, aramızdaki kardeşlik duygusunu ön plana alacağız” değerlendirmesi yaptı. Kavak, kendisini destekleyen çok sayıda üyeye, siyasi herhangi bir beklentisi olmaksızın, ATSO’nun güçlü bir yere gelmesi için çaba sarf edeceğini ifade etti. -Sinan Seyfittinoğlu-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ