Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,77 / Satış: 5,79
€ EURO → Alış: 6,36 / Satış: 6,39

Kaybetmedik, Yenildik

Kaybetmedik, Yenildik
  • 03.04.2019
  • 759 kez okundu

BBP İl Başkanı, Yayladağı seçim sonucunu değerlendirdi:

BBP İl Başkanı Nevin Zeytineli, Hatay’da seçime girdik-leri Yayladağı ilçesinde, adayları M. Kemal Dağıstanlı’nın 1700 oyla seçimi yitirdiğini kaydederek, yaptığı değerlendirmede, bu ilçemizde 2300’ün üzerinde Suriyelinin oy kullanarak sonuca etki ettiğini savundu ve alınan sonucun da kaybetme olarak değil, seçim yenilgisi şeklinde değerlendirilmesi gerektiğini savundu. BBP İl Başkanı Nevin Zeytineli’nin seçim değerlendirmesi şöyle:
“Biz, insanımızı, ‘Yalan-talan düzenine değil; helal lokmanın paylaşıldığı, bizi karanlıktan aydınlığa çıkarak hak yoluna davet ediyoruz’ diyerek yola çıktık. Milletimize ve memleketimize hizmet etmek gayesiyle çıktığımız bu kutlu mücadelede kaybetmedik, yalnızca yenildik.
Devlet bütçesinden tek kuruş yardım almadan, kendi imkânlarımızla bir seçim daha bitirdik. Sahada, memleketin gerçek bekası için canıyla, malıyla mücadele eden yüzlerce değerli dost ile kutlu bir yürüyüş gerçekleştirdik. Seçimlere endeksli bir siyasi parti değiliz. Memleket derdiyle hem hal olan siyasi hareketiz. Biz, insanımızı kamplaştırmadan, ötekileştirmeden de siyaset yapılacağını kendimize şiar edindik.
Sandıktan çıkan milletin iradesine saygı duyuyoruz ve kazanan başkanlarımıza hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz. Heyecanımızdan ve kararlılığımızdan hiçbir şey kaybetmeden, aynı azim ve kararlılıkla, milletimiz ve memleketimiz için mücadelemize devam edeceğiz.
Muhsin Başkanın dediği gibi… ‘Korkaklık yok… Döneklik yok… Uyuşukluk yok… Allah var, problem yok…’ diyoruz.” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ