Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,07 / Satış: 8,10
€ EURO → Alış: 9,65 / Satış: 9,69

Kaymakam Gezdirdi

Kaymakam Gezdirdi
  • 08.04.2021
  • 191 kez okundu

Altınözü’nün tarihi ve doğal güzellikleri gezilmeye değer…

Altınözü İlçe Kaymakamı Bülent Uygur, ilçe belediyesi ile koordineli bir çalışmayla, Altınözü ilçesinin tarihi ve doğal güzelliklerini, yeniliklerini ön plana çıkartmak, bölgeye yerli ve yabancı turist akını oluşturmak istiyor. Kaymakam Bülent Uygur, bu nedenle yarışmalar ve tanıtımlar gerçekleştirirken, ilçeye gelen önemli kişilerin ilçe içi gezilerine de eşlik ederek, iyi bir ev sahipliği yapıyor.
Son olarak, önceki gün ilçeye giden Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (HESOB) Başkanı Kadir Teksöz ile Antakya Mobilyacılar Odası Başkanı Mehmet Ali Yapar’a, başına geçirdiği kasketi, spor ayakkabısı ve spor giysileriyle eşlik etti. Altınözü Kaymakamlığı, yatırım için ilçeye gittiklerini belirten 2 Meslek Odası Başkanıyla ilgili ziyareti şöyle paylaştı:
“Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Abdulkadir Teksöz ve Antakya Mobilyacılar Odası Başkanı Mehmet Ali Yapar, turizm değerine sahip Kozkalesi’nde ziyaret ederek, Karma OSB ve ilçemizde turizm alanında yapılacak yatırımlar hakkında Kaymakamımız Bülent Uygur’la fikir alışverişinde bulundu.”
HESOB Başkanı Kadir Teksöz, İlçe Kaymakamı Bülent Uygur’un bu yakın ilgisinden çok mutlu olurken, duygularını şöyle paylaştı:
“Altınözü Kozkalesi’nde incelemelerde bulunduk. Kaymakamımız Sayın Bülent Uygur Beyefendiye yakın ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyoruz.” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ