Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,83 / Satış: 8,86
€ EURO → Alış: 10,33 / Satış: 10,37

Kaymakam, Kariyer Günleri’nde İmam Hatiplilerle…

Kaymakam, Kariyer Günleri’nde İmam Hatiplilerle…
  • 21.12.2019
  • 862 kez okundu

Yaşadığı Çileli Yılları Anlattı

Altınözü İmam Hatip Lisesi’nin “Kariyer Günleri” Projesi kapsamında, İlçe Kaymakamı Bülent Uygur, öğrencilerle buluştu.

Altınözü Kaymakamı Bülent Uygur, hafta içinde Altınözü İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin konuğu oldu. Kaymakam Uygur, Kariyer Günleri kapsamında; yaşadığı geçmişini, çocukluğunu ve gençliğini katılımcı öğrencilere anlattı
Kaymakam Uygur, konuşması sırasında hem mesleği hakkında bilgi verdi, hem de şu anki kariyerine gelene kadar, çocukluğundan itibaren yaşamış olduğu zorlu, çileli ve mücadeleci sürecini öğrencilerle paylaştı. Okul yönetimi, sohbeti sonrası, İlçe Kaymakamı Bülent Uygur için teşekkür mesajı verirken, “Sayın Kaymakamımızın çocukluk, gençlik ve öğrencilik yıllarında yaşadıklarını öğrenmiş olduk. Kendisini bir kere daha tanıma fırsatı yakaladık. Sayın Kaymakamımıza, Altınözü Anadolu İmam Hatip Lisesi Camiası olarak teşekkür ederiz” denildi.
Altınözü Kaymakamlığı da, Kariyer Günleri etkinliğiyle ilgili olarak, “Kaymakamımız Sayın Bülent Uygur, Altınözü İmam Hatip Lisesi’nde düzenlenen ‘Kariyer Günleri’ etkinliğine katılarak, geleceğimizin teminatı gençlerimize öğrencilik ve meslek yaşamı ile ilgili tecrübelerini paylaştı” değerlendirmesi yaptı.
-Mehmet Durmaz-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ