Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,74 / Satış: 5,77
€ EURO → Alış: 6,38 / Satış: 6,40

Kaymakam ve eşi

Kaymakam ve eşi
  • 25.04.2019
  • 216 kez okundu

Çocuklarla “Çocuk Bayramı Günü”, çocuk gibi…

Altınözü Kaymakamı Bülent Uygur ve eşi Gülşen Uygur, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle, ilçenin Babatorun Ortaokulu öğrencileri ile bir araya gelerek, geleceğimizin teminatı çocuklarla sohbet etti, birlikte oyun oynadı, çocukluklarını birlikte yaşadı. Öğrencilerle tek tek ilgilenen Kaymakam Bülent Uygur, eline top aldı, çocuklarla birlikte basketbol oynadı, ip atlama ve diğer oyunlara da eşi ile birlikte katılım gösterdi.
Kaymakam Bülent Uygur, birlikte oynadığı çocuklarla, “Çocuk Bayramı Günü”, duygularını şöyle paylaştı:
“Geleceğimizin teminatı olan en kıymetli hazinemiz çocuklarımızı ülkesini ve milletini seven, vatanı için çalışıp üreten bireyler olarak yetiştirmek, ayrıca kendi başına karar verebilen, kendine güvenen, hayatın güçlükleriyle baş edebilecek ölçüde donanımlı, girişimci, ufku geniş, değerlerine bağlı ve yetenekli gençler olarak yetiştirilmelerini sağlamak, ortak sorumluluğumuz ve hedefimizdir. Çocuklarımızla, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle buluşup sohbet ederek oyunlar oynadık. Onlarla oyun oynamak oldukça keyifliydi. Bizim zamanımızda oynadığımız birçok oyun şu anda maalesef yok. Çocuklar, teknolojiyle birlikte büyüyor. Halbuki arkadaşlarıyla oyun oynayan çocuklar, yardımlaşmayı, paylaşmayı ve hayatı birlikte yaşamayı da öğrenir. Bu konuda, özellikle hem anne ve babalara hem de öğretmenlerimize büyük görevler düşüyor.”
Kaymakam Bülent Uygur, daha sonra öğrencilere kitap hediye etti. Babatorun Ortaokulu öğrencileri, bu güzel ve anlamlı buluşmada, kendilerine yakın ilgi gösteren Kaymakam Uygur ve eşine teşekkür etti.
-Selvi Günay-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ