Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,56 / Satış: 8,60
€ EURO → Alış: 10,09 / Satış: 10,13

Kaymakam’dan İade-i Ziyaret

Kaymakam’dan İade-i Ziyaret
  • 03.07.2021
  • 181 kez okundu

Altınözü Kaymakamı Bülent Uygur, Gastronomi etkinliklerinde Antakya Gastronomi Derneği’ne önceki destekleri için teşekkür etti ve Ekim ayındaki festival öncesi de yetki ve sorumluluk verdi.

Altınözü Kaymakamı Bülent Uygur, hafta içinde geldiği Antakya’da, Antakya Gastronomi Derneği’ne ziyarette bulundu. Geçtiğimiz yıllarda Kaymakamlık ve İlçe Belediyesi davetiyle, festivalin gastronomi kısmına destek veren Dernek üyelerine teşekkür eden Bülent Uygur, Dernek Başkanı Mehmet Tarıverdi’ye Teşekkür Plaketi verdi. Uygur, Ekim ayındaki festivalin bu yılki bölümünde de, Antakya Gastronomi Derneği’nden yetki ve sorumluluk üstlenmesini istedi.
Dernek Yönetimi’nden ziyaretle ilgili şu paylaşım yapıldı:
“Geçtiğimiz hafta Mehmet Tanrıverdi başkanlığındaki yeni Yönetim Kurulumuzun Altınözü Kaymakamlığı’na yapmış olduğu ziyarete mukabelen, Altınözü Kaymakamı Sayın Bülent Uygur, Derneğimize iade-i ziyarette bulundu.
Dernek merkezimizde gerçekleşen ziyarette, Ekim ayında yapılacak olan Altınözü Zeytin, Zeytinyağı ve Gastronomi Festivali öncesi, ön görüşme ve fikir alışverişinde bulunuldu. Dernek üyelerimiz ve Yönetim Kurulumuzun da hazır bulunduğu toplantıda, Sayın Bülent Uygur, Derneğimize atfen, Başkanımız Mehmet Tanrıverdi’ye plaket sundu.
Altınözü Kaymakamı Sayın Bülent Uygur, yaptığı konuşmada, daha önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da Derneğimiz partnerliğinde yapılacak olan festivalin daha da görkemli olacağından kuşkusunun bulunmadığını ifade etti.
Geçtiğimiz yıllarda yapılan festivallerdeki başarılı organizasyonlar için emeği geçenlere teşekkürlerini sunan sayın Bülent Uygur, bu yıl gastronomi olgusunun da ekleneceği festival için Derneğimizin elinden gelen gayretle bu yıl da başarılı projelere imza atacağından şüphesi olmadığını belirtti.
Daha sonra söz alan Başkanımız Mehmet Tanrıverdi, her geçen yıl gelişerek ve daha fazla kitleye ulaşan Altınözü Zeytin, Zeytinyağı ve Gastronomi Festivali’nin bu yıl çok daha görkemli geçmesi için Dernek olarak daha çok çalışıp, yeni projelerle festivalin izlenebilirlik ve ulusal bazda tanınırlığını artırmak için gayret gösterileceğinin altını çizdi.”
-Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ