Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,56 / Satış: 8,60
€ EURO → Alış: 10,09 / Satış: 10,13

Kayseri’deki Antakya…

Kayseri’deki Antakya…
  • 18.11.2019
  • 902 kez okundu

Ayakta Alkışlandı

Konser sonunda sahneye çıkan Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, “Bizlere bu anlamlı geceyi yaşattıkları için kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi ve tüm koro üyelerini tebrik etti.

Antakya’nın notalarını dünya ile paylaşan Medeniyetler Korosu’nun geçtiğimiz günlerdeki durağı, Kayseri oldu. Büyükşehir Belediyesi kültür sanat etkinlikleri çerçevesinde Kayseri’ye gelen Antakya Medeniyetler Korosu, Şehir Tiyatrosu’nda muhteşem bir konser verdi.
Üç semavi dine ve altı mezhebe mensup kişilerden oluşan Antakya Medeniyetler Korosu’nun Şehir Tiyatrosu’ndaki konserini Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Enerji ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı Taner Yıldız ve Kayseri protokolü ile birlikte izledi. Konsere, vatandaşlar da büyük ilgi gösterdi. Dinleyenlerden büyük alkış alan konserin sonunda sahneye çıkan Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, “Bizlere bu anlamlı geceyi yaşattıkları için kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi ve tüm koro üyelerini tebrik etti. -Tamer Yazar-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ