Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,39 / Satış: 7,42
€ EURO → Alış: 9,00 / Satış: 9,03

Kendisi de Avukat Oldu…

Kendisi de Avukat Oldu…
  • 21.09.2020
  • 159 kez okundu

Av. Murat Hayzaran’ın eşi 20 yıl sonra Hukuk okudu

Hatay Barosu Avukatlarından, Defne Belediye Meclis üyesi, aynı zamanda Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Vekilliği  görevinde bulunan Av. Murat Hayzaran’ın eşi Pınar Hayzaran da eşi gibi diplomalı…

Evliliğinden bu yana eşiyle aynı diplomaya sahip olma ve onunla birlikte çalışma arzusunu yerine getirerek, 20 yıl sonra Hukuk Fakültesinden mezun olan, ardından da Antakya Adliyesi’ndeki stajyerliğini tamamlayan Pınar Hayzaran, Hatay Barosu’nun yeni üyesi oldu.
Hatay Barosu Avukatlarından, Defne Belediye Meclis üyesi, aynı zamanda Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Vekilliği görevinde bulunan Av. Murat Hayzaran’ın eşi olan Av. Pınar Hayzaran, geçtiğimiz hafta içinde Antakya Adliyesi’ndeki törende cübbe giydi, yemin etti ve ruhsatnamesini alarak, eşiyle birlikte çalışacağı hukuku bürosunun duvarına astı.
Eşi Murat Hayzaran, stajyerliğini yanında yapan Pınar Hayzaran’ın Hukuk Fakültesi mezunu olarak Avukatlığa başlamasını ve birlikte çalışacak olmalarını memnuniyetle ve gururla karşılarken, duygularını şu sözlerle tarif etti:
“Hayırlı olsun, başarılar diliyorum. Canım eşim ve stajyerim Pınar Hayzaran’a, bize bu mutluluğu yaşattığı için çok teşekkür ederim.” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ