Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,50 / Satış: 8,54
€ EURO → Alış: 10,04 / Satış: 10,08

Kılıçoğlu ayrıldı

Kılıçoğlu ayrıldı
  • 17.04.2019
  • 1.723 kez okundu

Hatay Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürü Orçun Kılıçoğlu, görevinden ayrıldı. Kılıçoğlu, yayınladığı mesajda şöyle dedi:
“Dün itibariyle, Özel Kalem Müdürlüğü görevinden ayrılmış bulunmaktayım. Elimden geldiği kadar herkesin işini görmeye gayret ettim. Görebildim mi, tabi ki de hayır! Gücüm yettiğince büyüğüm, küçüğüm demedim, her şeye koştum, mücadele ettim. Memleketimi sevdam bildim, o azimle çalıştım. Görev sürem boyunca kalpte kazandım, iş de gördüm, istemeden kalp de kırdım, iş göremedim elimde olmayan sebeplerden dolayı. Herkesten hakkını helal etmesini istiyorum. Benim hakkım geçmişse, helal hoş olsun.
Bu bir son değil, çok güzel ve yeni bir başlangıcın en büyük adımıdır. Beni seven, arkamda duran tüm hemşehrilerime, büyüklerime, kardeşlerime teşekkür ediyorum. Görev sürem boyunca bir aile gibi olduğum çalışma arkadaşlarıma da ayrı teşekkür ediyorum. En büyük teşekkürü, bana bugüne kadar güvenen Başkanım Lütfü Savaş’a ediyorum. Sağ olsun, var olsun. Bundan sonra takdir edeceği hangi görev olursa, yerine getireceğim. Yaşımız genç, yolumuz uzun. ” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ