Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Kilisli, Yeni Hal Projesi ile ilgili komisyoncuları bilgilendirdi …

Kilisli, Yeni Hal Projesi ile ilgili komisyoncuları bilgilendirdi …
  • 14.08.2017
  • 1.459 kez okundu

Yeni Hal, ihtiyaçlara cevap verebilecek 13

Hatay Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Ahmet Kilisli, Antakya ilçesinde hizmet veren Meyve ve Sebze Halinde komisyoncularla bir araya geldi. Meyve ve Sebze Halindeki esnafla istişarede bulunan Başkan Kilisli, sorunları dinleyerek birlikte çözüm üretti. Antakya Meyve ve Sebze Komisyoncular Derneği Başkanı Mustafa Bal’ın da katıldığı toplantıda Başkan Kilisli, yapılması planlanan yeni Hal Projesi hakkında detaylı bilgiler aktardı.
Hatay’a hizmet üretmeyi felsefe edindiklerini söyleyen Başkan Kilisli, bu kapsamda yenilikçi ve kaliteli projeler ile şehre güzel kazanımlar sağlamak istediklerini ifade eti ve “Bu şehre hizmet etmek en kutsal görevimizdir. Hatay’ımızın daha iyi yarınlar kazanması için çalışıyoruz. Antakya ilçesindeki mevcut sebze halimiz eski bir tarihe sahip. Biz ise günümüz insan nüfusuna uygun şartlarda hizmet üretebilmek için yeni bir tesis kurmak istiyoruz. Projelendirdiğimiz meyve ve sebze hali ile Hatay’a daha iyi hizmet üreteceğimize inanıyoruz. Yer tahsisi nedeniyle projemizin gerçekleşmesinde bekleme sürecindeyiz. Başkanımız Sayın Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın da Hatay’ımız için önem arz eden bu konuyu yakından takip etmesi bizleri oldukça memnun ediyor” dedi.
Yeni hal projesinin yeri konusunda komisyoncuları bilgilendiren Başkan Kilisli: “Yapımını planladığımız sebze hali projemizi Hateks ile Organize Sanayi Bölgesi arasındaki boş alana yapmayı düşünüyoruz. Ciddi anlamda bir rahatlık sağlayacak olan yeni hal ile gelecekteki ihtiyaçlara da karşılık verebilecek ve şehrin merkezi noktasındaki özel konumu ile ulaşımda da kolaylık sağlayabileceğiz” dedi.
Zabıta Dairesi Başkanı Ahmet Kilisli, konuşmasının ardından, sorunlarına çözüm üretme noktasında komisyoncularla fikir alışverişinde bulundu ve bir takım notlar aldı.  Mehmet ÖZGÜN

Etiketler: / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ