Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,38 / Satış: 7,41
€ EURO → Alış: 8,95 / Satış: 8,99

Kimyeci Ankara’da

Kimyeci Ankara’da
  • 07.09.2018
  • 1.370 kez okundu

2 Bakan Yardımcısı, 3 Genel Müdürle görüştü

Gündem, “Emek-Aksaray Kentsel Dönüşüm” Projesi…

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kiyeci, üç gün önce gittiği Ankara’da çok önemli 5 görüşme gerçekleştirdi. Başkan İsmail Kimyeci, başkentte 3 Bakan Yardımcısı ve 3 Genel Müdürle görüşmelerde bulundu. Görüşmelerin ortak konusu, Antakya Belediyesi’nin önemli projelerinden olan “Emek-Aksaray Kentsel Dönüşüm Projesi” oldu.
Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Ankara’da ilk görüşmesi kapsamında, AK Parti MKYK eski üyesi Hatay eski Milletvekili Fevzi Şanverdi ile birlikte Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Fatma Varank’ı makamında ziyaret etti. Kimyeci, bu görüşmenin ardından soluğu Gençlik ve Spor Bakanlığı’nda aldı. Kimyeci, burada da, AK Parti MKYK Üyesi Hatay eski Milletvekili Fevzi Şanverdi ile birlikte Dünya ve Olimpiyat Güreş Şampiyonu, eski Milli Güreşçi, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya’yı makamında ziyaret etti.
Kimyeci, Ankara’daki temasları sırasında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürü Tufan Büyükuzun ile de makamında bir araya geldi.
Daha sonra, aynı Bakanlık bünyesinde, Emek ve Aksaray Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi’nde yapım aşaması süreci kapsamında; Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürü Vedad Gürgen, Daire Başkanı Coşkun Sağır, Bakanlık Şube Müdürleri ve teknik ekip ile bir toplantı gerçekleştirdi.
Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Ankara’daki son görüşmesinde, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürü Vedad Gürgen’i makamında ziyaret etti. Kimyeci, ardından, “Bakan Yardımcılarımızla, Gene Müdürlerimizle, Daire Başkanlarımızla, Uzmanlarla bir araya geldik, ayrı ayrı görüşmelerimizde gösterilen ilgiye teşekkür ederiz” dedi. -Cemil Yıldız-

 

Etiketler: / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ