Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,10 / Satış: 6,12
€ EURO → Alış: 6,59 / Satış: 6,61

Kimyeci davet ediyor

Kimyeci davet ediyor
  • 20.03.2018
  • 1.025 kez okundu

AK Partililer,1 Nisan’da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşma yapacağı İl Kongresi için davet yapıyor.

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, 1 Nisan Pazar günü gerçekleşecek olan AK Parti İl Kongresi davetleri için yollara düştü. Kimyeci, dört günden beri mahalle mahalle gezerek; muhtarlarla, ihtiyar meclisi üyeleriyle ve mahalle sakinleriyle buluşuyor, onları, 1 Nisan Pazar günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılarak konuşma yapacağı Antakya Spor Salonu’ndaki kongreye davet ediyor. Kimyeci, bu kapsamda hafta sonunda çok sayıda yerleşim birimine gitti. İşte ziyaretler ve Kimyeci’nin kısa mesajları:
-Meclis Üyemiz, Başkan Yardımcısı ve Müdürlerimizle, Avsuyu Mahalle Muhtarı Vahit Yurtbekler ve azalarımızı ziyaret ederek, mahalle sakinlerimizi, 1 Nisan’da Sayın Cumhurbaşkanımızın teşrifiyle yapılacak miting ve kongreye davet ettik. Ayrıca mahallemizin ihtiyaçları hakkında istişarede bulunduk.
-Meclis üyemiz, Başkan Yardımcısı ve Müdürlerimizle, Bohşin Mahalle Muhtarı Ramazan Güleryüz ve azalarımızı ziyaret ederek, mahalle sakinlerimizi, 1 Nisan’da Sayın Cumhurbaşkanımızın teşrifiyle yapılacak miting ve kongreye davet ettik. Ayrıca mahallemizin ihtiyaçları hakkında istişarede bulunduk.
-Meclis üyemiz, Başkan Yardımcısı ve Müdürlerimizle, Apaydın Mahalle Muhtarımız Ömer Çağatay ve azalarımızı ziyaret ederek, mahalle sakinlerimizi, 1 Nisan’da Sayın Cumhurbaşkanımızın teşrifiyle yapılacak miting ve kongreye davet ettik. Ayrıca mahallemizin ihtiyaçları hakkında istişarede bulunduk.
-İl Başkanımız, Meclisi üyemiz, Başkan Yardımcısı ve Müdürlerimizle, Madenboyu Mahalle Muhtarı Halil Aksoy ve azalarımızı ziyaret ederek mahalle sakinlerimizi, 1 Nisan’da Sayın Cumhurbaşkanımızın teşrifiyle yapılacak miting ve kongreye davet ettik. Ayrıca mahallemizin ihtiyaçları hakkında istişarede bulunduk.
-İl Başkanımız, Meclis üyemiz, Başkan Yardımcımız ve Müdürlerimizle, Bozhöyük Mahalle Muhtarı Ali Tül ve azalarımızı ziyaret ederek, mahalle sakinlerimizi, 1 Nisan’da Sayın Cumhurbaşkanımızın teşrifiyle yapılacak miting ve kongreye davet ettik. Ayrıca mahallemizin ihtiyaçları hakkında istişarede bulunduk.
-Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ