Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,02 / Satış: 8,06
€ EURO → Alış: 9,49 / Satış: 9,52

Kimyeci’den yeni yıl mesajı:

Kimyeci’den yeni yıl mesajı:
  • 31.12.2018
  • 632 kez okundu

Halkın içinde olmadığı projeye izin yok

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, yayınladığı yeni yıl mesajında, halkın içinde olmadığı hiçbir projeyi yürürlüğe koymayacaklarını belirtti. Antakya Belediyesi olarak, 2019 yılında da Antakya’nın gelişmesine, büyümesine, güzelleşmesine dair lazım gelen ne varsa yapmaya devam edeceklerini belirten İsmail Kimyeci, şöyle devam etti:
“2019 yılının Antakya’mıza, Hatay’ımıza, ülkemize ve bütün insanlığa sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum. Umutlarımız, hedeflerimiz doğrultusunda yeni yılda da amaç ve beklentilerimizi hizmet anlamında en iyi şekilde gerçekleştirme adına azim ve kararlılığımız sürecektir.
Antakya Belediyesi ailesi olarak; gücünüzden güç alarak, ilçemizin sorunlarını çözmede ve yeni projelerimizle Antakya’mızı layık olduğu bir ilçe haline getirmekte olan kararlılığımızı sürdüreceğimizi belirtmek isterim. Yönetim anlayışımızdaki temel ilkelerimizden, ‘halkın içinde olmadığı hiçbir projeye evet demeyeceğimizi’ bir kez daha vurgulamak istiyorum. Yapacağımız çalışmalarda, bugüne dek olduğu gibi, Antakyalıların yararı birinci önceliğimiz olacak.
Şeffaf, adil, katılımcı yönetim anlayışımızı her geçen gün geliştirerek, Antakyalıların çıkarı ve yararı doğrultusunda çalışmalarımızda, çıtayı daha da yukarı taşıyacağız.
Her yeni yıl, umudun egemen olduğu, iyimserliğin canlandığı, daha iyi yaşam şartlarına ulaşma yolunda beklentilerin arttığı bir ortamı yaratmaktadır. Antakya Belediyesi, halkımızın daha iyi yaşam şartlarına ulaşması için en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde ulaştırmaya devam etmiş, yatırımlar için proje çalışmalarına hız vermiştir. Halkımızın bize verdiği emaneti her şeyden üstün bilerek ve emir telakki ederek, büyük titizlikle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yeni yılda da aynı bilinçle hareket ederek, siz değerli hemşerilerimiz için yeni projeleri kazandırmanın uğraşı ve gayreti içerisinde olacağız.
Bu duygu ve düşüncelerle, 2019 yılının, ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, başarı, huzur ve mutluluk getirmesini, birlik ve beraberliğimizin daim olmasını diliyor, en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”
-Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ