Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,85 / Satış: 8,89
€ EURO → Alış: 10,34 / Satış: 10,38

Kırıkhan Belediye Meclisinde ilginç gelişme

Kırıkhan Belediye Meclisinde ilginç gelişme
  • 03.04.2021
  • 236 kez okundu

İyi Parti Sözcüsü: Başkan Yavuz’a Takdir Verilmeli

Kırıkhan Belediyesi Meclisi’nin İYİ Partili üyesi Metin Şahin, Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz’un 2 yıllık çalışmalarını çok başarılı bulduklarını kaydederek, “Sayın Başkanımız Ayhan Yavuz’a, Meclisimizin takdir belgesi vermesi gerekir” dedi. Millet İttifakı Meclis üyeleri adına konuşan Metin Şahin, Belediye Başkanı Ayhan Yavuz’a teşekkür edip, Başkan Yavuz’a takdir verilmesi için öneride bulundu. Kırıkhan Belediye Meclisi’nin İYİ Partili üyesi, Grup Sözcüsü Metin Şahin, şunları söyledi:
“Belediye Başkanımız Sayın Ayhan Yavuz, yaptığı başarılı çalışmalarıyla teşekkür ve takdiri hak etmiştir. Gurubum adına, Sayın Başkanımıza teşekkür ederim. Özellikle Afrin Zeytin Dalı Operasyonları öncesinde, operasyonlar sırasında ve sonrasında, Mehmetçiğimizin nerde ne ihtiyacı varsa, gece-gündüz demeden, her daim yanında olmuştur. Bunu, bütün Türkiye görmüş ve şahit olmuştur.
Bunun haricinde, pandemi sürecinin en başından bugüne kadar alınması gereken ne kadar tedbir varsa hepsini fazlasıyla uygulamıştır. Hizmetler noktasında da tam bir demokrasi örneği ile hizmet etmiştir. Sayın Başkanımıza tekrar teşekkür ediyor, Meclisimiz tarafından Sayın Başkanımıza takdir verilmesini tavsiye ediyorum. Çünkü Başkanımız, bu manada takdiri hak etmiştir.”
Kırıkhan Belediye Başkanı Yavuz da, “Millet İttifakı’nın, Metin Şahin kardeşim başta olmak üzere, bütün Belediye Meclis üyesi arkadaşlarıma bu güzel dilek ve temennilerinden dolayı teşekkür ederim. Bizler, hizmeti ve bütün çalışmalarımızı tek başımıza değil, siz değerli Belediye Meclis üyelerimizle, Belediyemizin bütün personeli ile hep birlikte yaptık. Bu vesile ile hepinize ben teşekkür ederim” dedi. -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ